Co myślicie o BMW

Czy BMW ma w twoich oczach złą opinię?

Ankieta zakończyła się 26 Paź 2007, 22:28

Tak
2
25%
Nie
6
75%
Razem głosów : 8

10 Sie 2009, 00:24

Użytkownikowi MajkPZM do rozumu nie przemówisz on ma tylko przed oczami logo
BMW
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

10 Sie 2009, 00:27

szybki200 napisał(a):Użytkownikowi MajkPZM do rozumu nie przemówisz on ma tylko przed oczami logo
BMW

Byś się zdziwił, gustuje tylko w Subaru:)

Do wszystkich innych podchodze neutralnie:)
MajkPZM
Zaawansowany

Miejscowość: Kraków

10 Sie 2009, 00:40

MajkPZM napisał(a):
szybki200 napisał(a):Użytkownikowi MajkPZM do rozumu nie przemówisz on ma tylko przed oczami logo
BMW

Byś się zdziwił, gustuje tylko w Subaru:)

Do wszystkich innych podchodze neutralnie:)

To pewnie z trakcją problemów nie masz bo zakładam że AWD? Pięknie to musi chodzić..
Ale w wyścigu na 1/4 Polski myślę że być poległ ze względu na tankowania.. :P
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

10 Sie 2009, 00:49

Podsumuje wszystko:

Nie mam nic do Alf. Moj wspolnik ma Alfe 159 i wcale mu się nie psuje, więc nie słuchajcie tych głupot, że to awaryjne samochody bo z awaryjnoscią u nich jest tak samo jak u reszty.
Podobają mi się te samochody ale jakiegos mega wrażenia z jazdy na mnie nigdy nie zrobiły ( może dlatego, że jezdze STI i jestem dosc wybredny ), więcej frajdy z jazdy dają mi samochody AWD lub RWD.

To pewnie z trakcją problemów nie masz bo zakładam że AWD? Pięknie to musi chodzić..
Ale w wyścigu na 1/4 Polski myślę że być poległ ze względu na tankowania..

Chodzi jak to Boxer - ślicznie.
AWD daje ogromne możliwosci:) a zwłaszcza w subaru.

Co do wyścigów 1/4 to nie dla mnie, nie podoba mi się to, zbyt mało wymagające. Pare razy byłem na kresce gdzies za miastem w nocy zeby się pobawić ale wrażenia na mnie to nie robi.

Duzo bardziej wole jazde po torze nie wspominając o zimowych zasypanych górskich drogach nocą:)

W tym momencie poszukuje Imprezy GT z 99roku chociaz o zdrowe auto cięzko, a jesli jest to cena około 40-50tyś.
MajkPZM
Zaawansowany

10 Sie 2009, 20:33

Nie chodziło mi o 1/4 mili, tylko 1/4 Polski :) w sensie że byś spalił na pewno parę baków, a diesel w Alfie dużo mniej, mimo że też dość mocny.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

10 Sie 2009, 23:50

Hehe no 15l/100km:) i to paliwa 100oktanów 6zł litr:)

Do podrózowania to auto nie jest, tankowanie co 400km:)
MajkPZM
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...
    Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
    Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...

• 18 Sie 2009, 11:30

Zależy jaki model.. Nie jestem fanem BMW ale lubie niektóre modele choć są też takie które najchętniej bym wysadził.... :mrgreen: Takim modelem jest E36 zobaczcie ile tego jeździ co 5 samochód to E36... Rozumem jeżeli większość stanowiły by M3 ewentualnie 328i... Lecz w Polsce jeździ więcej M3 niż fabryka BMW wyprodukowała lecz pod maską 1.6 no ewentualnie szaleństwo 1.8... :wink:
    Cały czas się zastanawiam co w tym samochodzie jest takiego że wszyscy to kupują... Czy szczytem marzeń jest 17 letnie BMW z gazem :roll:
    A najbardziej mnie boli jak widzę na ulicy 17to letnie BMW z gazem które zostawia 3 ślady a w środku dres z mózgiem wielkości Tic-Tac'a i dziunia z sieczką w głowie :grin:
    Daro20VT
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: BMW E60 530dA
    Silnik: 3.0d
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2005

Re: Co myślicie o BMW

28 Gru 2009, 20:34

Uważam, że jest to świetne autko, sam jestem posiadaczem e36 i jest moim oczkiem w głowie :wink: To mój pierwszy samochód i spędzam przy ni9m każdą wolną chwilę:)
    Jedyny i niestety największy minus to instalacja gazowa:( Nie kupujcie bmw z gazem. Szkoda silnika!!! Ja zastanawiam się nad nowym większym silnikiem do swojej basi:)
    I na pewno bez instalacji gazowej...
    Pozdr dla fanów BMW :grin:
    Łuki
    lukii1805
    Nowicjusz

Miejscowość: Krasik

28 Gru 2009, 22:14

Dishman napisał(a):Naturalnie nie zgadzam się z Tobą. Jeżeli chodzi o prestiż nie widzę wcale tego aby A4 ustępowało BMW 3, A6 - 5-tce, itd. Moim zdaniem A4 jest właśnie dla BMW 3 alternatywą, tak jak C-klasa Mercedesa.

Co do jakości wykonania i użytych materiałów. To, że w Skodzie jest wiele podobnych materiałów co w Audi nie świadczy źle o Audi, ale dobrze o Skodzie. To, że Skoda Superb w środku wygląda bardzo przyjemnie nie oznacza, że A4 jest złe, bo w A4 są podobne materiały co w BMW 3.

Co do właściwości jezdnych, to można silić się na porównania aut z przednim napędem i tylnym, albo bronić Audi jego opcją quattro. A przy BMW 1 argumentować, że przód i tył jest bardzo dobrze zbalansowany i środek ciężkości jest po środku auta, itd.

Moim zdaniem Audi zupełnie nie odstaje od BMW, a to, że ma za sobą koncern i wielu braci jako marki pospolite - VW, Seat, Skoda, to jeszcze lepiej świadczy o firmie.

Czyli w BMW są podobne materiały jak w Skodzie, aha. Ogólnie to nie masz racji i tyle.

Co do użytkownika szybki200 i jego wypowiedzi, to nie ustosunkuję się. Nadmienię tylko, że po tym co napisał, stwierdzam z pełną świadomością i pewnością, że jest skończonym idiotą i szkoda mi słów na te brednie.

Ogólnie - BMW jest to w zasadzie chyba najlepsza marka produkująca seryjne samochody osobowe ogólnego przeznaczenia.
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
    Auto: BMW

28 Gru 2009, 23:48

Wsiądź sobie do Superba, to zobaczysz, że tam jest przyjemnie. Chyba, że chcesz porównywać Fabię do 5-tki. Chociaż o coś podobnego to Cię nie podejrzewam.
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

29 Gru 2009, 12:57

Siedziałem w Superb, fajne auto, ale do BMW nie ma czego porównywać po prostu.
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
    Auto: BMW

08 Lut 2010, 15:31

Nowsze BMW sa swietne, naprawde bardzo mi sie podobaja, ale jak widze stare BMW typu E30, jeszcze w kombi i z czyms co przypomina muzyke, a w srodku lysego drecha to mi sie scyzortk w kieszeni otwiera :). Szczyt tandety i beznadziei. Do tego dodam nawiercany albo po porstu skorodwany tlumik i wikeszego badziewia nie ma. Ale nowe BMW sa naprade gustowne.
    dominator1988
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: mazowieckie
    Prawo jazdy od: 01 01 2001
    Auto: Ford Focus 1.8 tdci

08 Lut 2010, 16:24

Podsumowując: BMW ma zamulone silniki, napęd gorszy niż w polonezie, zostawiają 3 ślady i jeżdżą nim dresy z mózgami jak Tic-Tac'i :mrgreen: Bravo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dawno się tak nie uśmiałem :lol: :lol: to forum jest czasem żenujące :shock: Takiej chamówy i obrażania się nawzajem to nigdzie jeszcze nie widziałem :lol: I ni e wiem kto tu się zachowuje jak tępy dres z nadmiarem testosteronu :wink:

Fajnie dominator1988 że odkopałeś ten temat, bo ja go nie widziałem, a uśmiałem się nieźle :mrgreen:
    Tribul
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Polski

08 Lut 2010, 17:14

Ja także uśmiałem się nieźle :twisted: Co do BMW jest to bardzo dobra i szanująca się marka tak samo np. jak Mercedes, wg mnie są to dwie najlepsze marki ;) A ludzie którzy przeważnie nie mieli ani nawet nie siedzieli w BMW mówią, że jest to samochód drogi w utrzymaniu, że jeżdżą nim dresy, że BMW jest przeważnie skatowane itp. :mad: A to wszystko praktycznie brednie są :lol: BMW i Mercedes to klasa sama w sobie !!
    slowik93
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów

08 Lut 2010, 17:46

Pamiętam, że Kwaśniewski miał BMW, i jak przeczytałem cały ten temat (a od połowy nawet dwa razy :mrgreen: ) to myślę że on też był dresem :lol: To samo tyczy się Kubicy hehehe
    Tribul
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Polski

• Warto przeczytać
    • Dodge Challenger SRT Hellcat, widok z tyłu
      Premiera samochodu, przykryte auto
      Dziewczyny Night Power GP w Łomży
      Treningowa Toyota Hilux, Małysz i Marton, off-road, 2