Co myslicie o tej oferccie

Co myslicie o tej oferccie

18 Lis 2015, 23:11

Na początku chciałym napisać że jeśli zły dział to przepraszam i prosze o przeniesienie. Co myslicie o tej ofercie wydaje mi sie strasznie tania a samochód mi sie podoba w całym zestawie, felgi też takie jak bym chciał... ale cena jednak jak dla mnie strasznie mała ... co myslicie

[link wygasł]
Rymu
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 04 2058
Auto: Audi
Silnik: TDI
Paliwo: Benzyna + CNG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1927

Re: Co myslicie o tej oferccie

18 Lis 2015, 23:17

co to za rzeźba? upiększany na siłę i wyszło dno
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 396
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS200 / Honda Civic VIII
Silnik: 2.0 / 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Co myslicie o tej oferccie

18 Lis 2015, 23:17

Cena według mnie normalna,ogólnie prezentuje się ciekawie tylko te wydechy.. ja bym wyrzucił bo to jedynie brzydzi całość ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy? Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy?
    Postaram się wyjaśnić jak w prosty sposób sprawdzić jaki mamy układ zasilania czy są to zwykłe wtryskiwacze czy też pompowtryski. Opiszę tez znane mi zalety i wady takich rozwiązań. Trzeba pamiętać że silniki Silniki ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Audi 80 vs Fiat Doblo
      Targi Motor Show Poznań
      Detaling lakieru samochodowego
      Peugeot 508 (2018)