Co myślicie o tym Passacie??? mam zamiar go zakupić.

16 Mar 2010, 18:15

przypadła mi do gustu cordoba dzieki uprzejmosci barol91 [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] opinie mile widziane.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 18:24 ]
ta honda to tez niczego sobie [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
supernakartur
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Polska

16 Mar 2010, 18:32

supernakartur napisał(a):poszukuje niezawodnego diesla kombi/sedan do 16tys



nie ma takiego
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

16 Mar 2010, 19:26

Cordoba Ci do gustu przypadła... Jak uważasz ale do tej Hondy i do A4 jej bardzo daleko, jeśli chcesz jeździć w trasy to weź coś większego. A ta Honda to niestety... Muszę Cię rozczarować ale ma takie szczeliny z przodu że coś okropnego.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] Pierwsza lepsza na otozłomoto.pl ma o wiele mniejsze szczeliny. Ja na Twoim miejscu szukałbym albo jakiejś A4 albo tak jak Jasiek90 mówi 406 HDI wbrew opiniom to chyba jedyny tak udany model Peugeota do tego silnik bardzo kulturalny. No i łatwiej trafić w lepszym stanie niż A4.
Ja na Twoim miejscu oglądałbym się jeszcze za Mazdą Premancy.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Mar 2010, 20:00

Rok produkcji: 2001, 22 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 110 KM (81 kW), Pojemność skokowa: 1900 cm3, olej napędowy (diesel),


To już jest bezczelność tak pocisnąć z przebiegiem...
IMO poszukaj wśród kompaktów - powinno się coś znaleźć z ok 2000 r. w stanie do jazdy.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

16 Mar 2010, 20:20

Najlepiej zadzwonić do gościa i sie dowiedzieć dokładnie bo moze byc błąd w ogłoszeniu,bo auto może miec 222tys albo 220tys.km,możliwosci jest wiele.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny
    Zachęcona pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez akumulator NaS firma BMW Technik GmbH otrzymała zamówienie na opracowanie pojazdu elektrycznego od zera, przy założeniu zbadania zalet i wad napędu elektrycznego w ...