Co po E32 ???

Re: Co po E32 ???

19 Lut 2011, 00:03

troszke za małe i żonce sie nie podoba :(

tak czytam i coraz bardziej kusi mnie Saab 9-5 w 2,3t tak 02r zeby byla juz 5 stopniowa skrzynia Aut.

[ Dodano: 13 Marzec 2011, 14:38 ]
Hey,

więc po przemysleniach poczekam ponieważ do 20tys nic fajnego nie ma :( Autko kupię Maj/Czerwiec i raczej podwoje kwotę ażeby już cos dobrego kupić. Wiec tak do 30-35tys zł.
Podobają mi się:

SAAB 9-5 Aero - jednak ofert za duzo nie ma :(
BMW E39 528/530
Omega B FL 3,0-3,2 - Tania i dobrze wyposażona, jednak w automacie tylko 4 Biegi, będzie chyba żarło na Autobahnie :(
Audi A6C5 - 2,8 lub 2,7BiT Quattro - te BiTurbo niby awaryjne :(
Toyota Avensis II - Bezpośredni wtrysk paliwa, niemożliwe LPG :(
Subaru Legacy/Forester - ciekawe i wg opini niezawodne auta. SUV niekoniecznie potrzebny i nie wiem jak sie spisują automaty
sonic64
Nowicjusz

Miejscowość: GT / Gostyń

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

WSMP - Imponujące auta GT3 WSMP - Imponujące auta GT3
    Sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w pełni. Piekielnie mocne auta klasy GT3, zacięta rywalizacja w pucharach markowych, a także efektowny pokaz driftu Kuby Przygońskiego uatrakcyjniły weekend na Torze Poznań. ...
    Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa
    Badania wykazują, że poprawnie ustawiony zagłówek może zmniejszyć o prawie 1/4 ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego w przypadku uderzenia w tył samochodu(1). To jeden z najczęściej stwierdzanych urazów u osób ...

•