CO robicie w wolnych chwilach??

Re: CO robicie w wolnych chwilach??

21 Wrz 2018, 20:01

Przy filmach sensacyjnych mógłbym przesiedzieć bez przerwy. Oprócz tego sport, każda dyscyplina mnie wciąga nie tylko przed telewizorem, ale też wyczynowo. Jak tylko mam sprzyjające warunki pogodowe to biegam, robię długie wypady rowerowe, chodzę też na basen............ostatnio wybrałem się nawet na gokarty do Kartingowego Narodowego kolega mi tyle naopowiadał, że postanowiłem pójść i przejechać się tym małym autkiem wyścigowym. Miał rację adrenalina idzie w górę, oj idzie! Nie sądziłem, że karting może być tak pasjonującym sportem. Musze się jeszcze tam wybrać, koniecznie.
Robcik
Nowicjusz
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Lut 2018, 16:18
Auto: audi
Paliwo: Diesel

Re: CO robicie w wolnych chwilach??

24 Wrz 2018, 10:18

Możliwości jest dużo. Zależy kto co lubi. Jeden pójdzie na ryby, drugi pójdzie na grzyby a jeszcze inny pojedzie w góry, spacerować po szlakach, podziwiać przyrodę i krajobrazy.
A możliwości jest sporo. Jedni wybiorą Bieszczady, a inni wybiorą Podbeskidzie. Tutaj ciekawe info co warto zobaczyć na Podbeskidziu i w Bielsku-Białej.
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 166
Rejestracja: 17 Paź 2012, 09:15
Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: CO robicie w wolnych chwilach??

30 Wrz 2018, 14:41

W wolnych chwilach lubię poczytać, ostatnio chętnie czytam portal Chorzów City. Zebrane jest tam wiele artykułów o różnorodnej tematyce.
carlosan
Nowicjusz
 
Posty: 11
Rejestracja: 20 Wrz 2016, 11:57
Auto: ford mondeo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością
    Odcinkowy pomiar prędkości to jeden ze skutecznych sposobów na to, by skłonić kierowców do jazdy z przepisową prędkością. W Polsce system kamer monitorujących średnią prędkość działa od 2015 roku. Z badań przeprowadzonych ...
    Jakie są korzyści z jazdy hybrydą? Jakie są korzyści z jazdy hybrydą?
    Coraz większa liczba kierowców przekonuje się o zaletach napędu hybrydowego. Korzyści finansowe wynikające z niewielkiego spalania to dopiero początek. Coraz większe zainteresowanie społeczeństwa jakością powietrza ...

  •