Co sadzicie o sprzecie z firmy Peiying

Re: Co sadzicie o sprzecie z firmy Peiying

04 Kwi 2013, 17:43

No raczej tak,ponieważ w sytuacji w której moglibyśmy dołożyć,na pewno rozmowa byłaby o innym sprzęcie,innej i sprawdzonej firmy. Budżet odgrywa tutaj bardzo ważną rolę.
Avde
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1998
Auto: Ford

11 Kwi 2013, 21:02

Sprzęt względem jakości do ceny jest naprawdę super. Sam posiadam radio i nie mam z nim żadnego problemu.
FabianRnR
Początkujący

Prawo jazdy od: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

18 Kwi 2013, 12:59

Jak szukalem swojego nowego radia to właśnie widziałem na okazje.info , że ofertę Peiying ma baaardzo atrakcyjną, ale przyznam, ze nieco się obawiałem i pozostalem przy sprawdzonym pioneerze. Ale zastanawiam się właśnie nad kupnem głośników i chyba spróbuję z peiying tym bardziej że raczej słyszałem dobre opinie ...
alfarthur
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 06 05 2009
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: golf II
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1985
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy