Co sądzicie o tym autku???

Co sądzicie o tym autku???

26 Paź 2009, 22:32

Znalazłem taki model sądze, że da się go wrwać za 35 tys. szkoda, że to nie Cupra R, ale ten mnie uwiódł :) [link wygasł]
petero
Początkujący

Miejscowość: Poznań

Re: Co sądzicie o tym autku???

26 Paź 2009, 23:31

Bity z przodu z lewej strony. Na aukcji nic nie pisze jakoby miał być bezwypadkowy więc zawsze możesz zapytać właściciela co tam było robione.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

26 Paź 2009, 23:40

KaczorLSM napisał(a):Bity z przodu z lewej strony.

Gdzie tam widzisz ze bity????
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

26 Paź 2009, 23:48

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Może jestem przewrażliwiony, może tak to wygląda tylko na zdjęciu ale na pewno oglądając to auto bardzo dokładnie przyjrzałbym się miejscom zaznaczonym na czerwono.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

27 Paź 2009, 12:08

po pierwsze te dwa zdjęcia są zrobione pod innym kątem i nie widać dokładnie.
po drugie jeśli nawet był lekko stuknięty a dobrze zrobiony to śmiało kupować
po trzecie każde auto(przede wszystkim za prawie 40tys jedziemy na stacje go oglądać)
po czwarte nie jest to nowy samochód ma 4 lata i jakieś mniejsze większe oznaki użytkowania będzie posiadał

Ja jak bym miał wolne 38 tys pojechał bym go obejrzeć. Robi wrażenie ten Seacik :)
ralf1990
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych? Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych?
    W jakich okolicznościach kierowca może używać świateł awaryjnych: postój z powodu uszkodzenia pojazdu lub wypadku. Włączanie tych świateł, gdy chcemy zatrzymać się w miejscu niedozwolonym jest niezgodne z obowiązującymi ...
    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Jaguar