Co to za samochód? Detektyw potrzebny

Co to za samochód? Detektyw potrzebny

26 Sty 2014, 14:06

Hej, proszę o pomoc w identyfikacji marki i modelu auta przedstawionego na obrazku. Wiem, że ten urywek to niewiele, ale mam nadzieję, że eksperci roszyfrują tę zagadkę błyskawicznie :)
Image

Eh, zapomniałem dopisać - chodzi o samochód, z którego zostało zrobione to zdjęcie
Anonek
Obserwowany

Auto: VW Polo

Re: Co to za samochód? Detektyw potrzebny

27 Sty 2014, 03:02

Wątpię by ktokolwiek Ci pomógł na podstawie tego skrawka... Tak możemy strzelać czy to VAG, Alfa, Volvo, a może to, a może tamto???

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...
    Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Model RC w locie
      Wyprawa do Moab 2012, 37
      Trish Angel (Patrycja) i Nika
      Pokazy kaskaderskie na motorze