Co wybrać

Co wybrać

25 Wrz 2011, 23:04

Z góry przepraszam za umieszczenie tego pytania w tym dziale ale za bardzo nie wiedziałem gdzie.Moja dziewczyna ma podwójne obywatelstwo i zastanawiamy się czy lepszym dla nas wyjściem jest ściągać auto z Niemiec i płacić akcyzę 18,6 czy może zarejestrować na nią i ubezpieczenie i przegląd wszystko w Niemczech.Czy ja także mogę jeździć tym autem po terenie Polski ,czy może doczepić się Policja lub ktoś inny? Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii.Z góry dzięki za porady.
szarmancki30
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Co wybrać

26 Wrz 2011, 11:48

nawet anglik jak jest zarejestrowany i ubezpieczony aktualnie w UK to mozesz sie nim poruszac po Polsce. Sprawdz co wyjdzie taniej czy sprowadzenie do Pl zarejestrowanie u nas i oplacenie ubezpieczenia w Pl (wszystko okolo 2tys zalezy od pojemnosci) czy taniej wyjdzie zarejestrowac w niemczech i tam oplacac ubezpieczenie , niestety nie znam kwot ubezpieczeniowych w Szwablandii
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy od: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
    BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm BMW Concept 4 Coupe: elegancja, dynamika i indywidualizm
    BMW Concept 4 Coupe, który będzie miał swoją światową premierę właśnie na salonie NAIAS 2013 w Detroit, pozwoli na wczesne spojrzenie w przyszłość średniej wielkości samochodu sportowego z nadwoziem coupe. Jego elegancja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50