Co wybrac w dislu?

co wybrac w dislu?

21 Paź 2007, 12:09

Mam do wydania 20-26 tys. zł.
Zastanawiam sie czy wbijac sie w forda mondeo, vw golf 4 1,9 tdi, vw passat b5 1,9 tdi, skoda octavia. Chodzi mi o samochod ekonomiczna - diselek i zarazem rodzinny. Oczywiscie jak kazdemu chodzi o jak najmniejsza awaryjnosc i w miare tanie czesci.
Z gory dziekuje za pomoc
szukam auta za około 20-22tys. zł
kasza77
Nowicjusz

Re: co wybrac w dislu?

21 Paź 2007, 12:35

:D Dla mnie odpowiednią byłaby skoda octavia; wówczas można odrzucić volkswagenopochodne i rodzinne, jak trzeba. :lol:
fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50