Co zamiast Audi A6 C6?

19 Maj 2020, 09:04

tmk90 napisał(a):Najpierw piszesz, ze auto jest wypadkowe i to mocno, a pozniej narzekasz, ze co chwile cos sie sypie.
Gdzie tu logika?

Miałem napisać więcej ale nie będe wywoływał wojny bo i tak pewne marki są stanem ducha :D

Czekamy na resztę ferajny :D

Możemy zgadywać co napiszą :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Maj 2020, 10:11

A tu w ogóle nie chodzi o markę taką czy inną, tylko o wiek i ewentualnie wypadkowość auta. Wszystkie stare szroty się psują - ze starości, wyeksploatowania i niefachowo wykonanych po drodze napraw, i tyle. A wszelkie wyjątki potwierdzają tylko regułę.
Ekhangel
Początkujący

19 Maj 2020, 12:52

Mnie marzy się audi A5 B8 :)
RobertoN
Początkujący

19 Maj 2020, 13:19

To w czym problem, marzenia trzeba spełniać
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 85
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

26 Sie 2020, 10:02

Dostałem właśnie towarzyskie info od szczęśliwego nabywcy, że 20 kkm już nabite i auto pali-jeździ dobrze. Ale też już miał jakieś nerwy z awarią zamka, odklejającą się tapicerką, brakiem zestyku na czujniku oleju itd.

Ech, w prezencie ode mnie dostał tę furę...
Ekhangel
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

V-ósemki w planach Lexusa. Jest nowy patent
    Lexus słynie z cenionych silników V8. Japończycy podkreślają też, że – mimo mody na zelektryfikowane napędy i systemy automatyzujące jazdę – zamierzają nadal produkować samochody dla wymagających entuzjastów ...
    Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia
    Na Targach Motor Show we Frankfurcie podczas Konferencji prasowej, prezydent Honda Motor Europe ujawnił pierwsze szczegóły gorąco oczekiwanego nowego modelu Civic Type R. 2 - litrowy silnik nowego Civica Type R z bezpośrednim ...

•