Co zrobić jak nie ma felgi?

09 Cze 2021, 00:20

Cześć,
Mam problem, szukam już parę godzin i okazuje się, że nie ma nigdzie na sprzedaż takiej samej alufelgi jak mam obecnie w seacie.
Obecna felga jest już mocno pokrzywiona, mechanik stwierdził, że nie da rady wyprostować.. chciałem kupić jedną nową w to miejsce, ale nie mogę znaleźć takiej samej.
Może polecacie jakieś miejsce / strony gdzie będę w stanie dokupić jedną felgę? Przeszukałem całe allegro, olx i inne tego typu serwisy, ale niestety identycznej felgi nie znalazłem.
Nie wiem czy to istotne, ale dorzucę, że kod felgi to : PO601025L
SeatLeon2010
Nowicjusz

Zdjęcia: 1

09 Cze 2021, 09:48

wrzuć foto
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7

11 Cze 2021, 17:14

Pojedynczą felgę będzie ciężko znaleźć jak nie potrzebujesz na już to daj sobie trochę czasu. Jak nie to szukaj całego kompletu tak jak tu https://sprzedajemy.pl/kola-felgi-alumi ... nr63871242 i będziesz miał trzy w zapasie :)
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyjazdy weekendowe - bezpieczne piątkowe podróże
    Piątek kojarzy się z początkiem weekendu, odpoczynkiem po intensywnej pracy i wyjazdami. Tymczasem piątkowe popołudnie na drogach to najbardziej niebezpieczny czas w całym tygodniu. Aby zapobiegać wypadkom, kierowcy nie mogą ...
    Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem
    Według "Europejskiego barometru odpowiedzialnej jazdy 2015", aż 44% polskich kierowców zapomina włączyć kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem. Tymczasem to niezbędny element bezpiecznej jazdy, dzięki któremu ...

•