COLT CA0, czy CIVIC V GEN. ( jajko ) ?

25 Maj 2010, 00:48

Witam serdecznie forumowiczów :)

Jestem nowy na forum więc jeśli zrobiłem coś źle to pouczcie mnie od razu.
Tak jak napisałem w temacie:
Zastanawiam się nad takim wyborem..
Obydwa będą z silnikiem 1,3 benzyna.

Co sądzicie na ten temat ? Może macie jakies inne propozycje? Colt czy civic i dlaczego ? :)

Dzieki z góry za pomoc.
skdawidall
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: COLT CA0, czy CIVIC V GEN. ( jajko ) ?

25 Maj 2010, 07:50

Z tych dwóch wybrałbym Civica EG, chociaż oba auta cieszą się dobrą opinią. Problemem może być tylko rdza, zwłaszcza tylnych nadkoli i klapy bagażnika, ale poza tym dostęp do części (potężny rynek części używanych), i ich ceny, są bardzo zadowalające. Oba auta można też bardzo prosto zmodyfikować w jedynym słusznym stylu aut japońskich - JDM. Dla Hondy jest pełno takich części, Colta CA robisz na Cyborga ;)
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar