Colt CZT - ocena ogłoszenia

Re: Colt CZT - ocena ogłoszenia

03 Paź 2018, 10:45

Co do paska to spokojnie można go naciągnąc tylko problem polega na tym co dzida opisywał czyli podcieranie tyłka szkłem i jazda do zepsucia się.
Co do braku oleju to bym się tym nie przejmował bo nawet jeżeli coś już przytarte to i tak wyjdzie a jeżeli to był przypadek jednorazowy to nic się nie stało. Silnik pewnie ciągnie oliwkę i tyle. Jak się rozleci to wtedy trzeba kupić słupek i dalej jeździć.
Co do odgłosów to też bym za wiele nie oczekiwał chyba że padną panewki. Ewentualnie jak autor wjeździ się w auto to będzie słyszał sodatkowr dźwięki pt.np.popychacze zaworowe.

P.s.

No i widzisz Raziel mówiłeś o 21wieku i braku problemów z turbo za 700zł.a teraz sobie wyobraź tą samą sytuacje jak turbina nie miałaby smarowania jak wygłądałby koszty... tylko nie pisz o samej turbinie bo zazwyczaj pociąga to za sobą następne skutki pt.przegrzanie, zaworki, uszczelki...itp.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

11 Paź 2018, 22:32

Dzięki wszystkim, jakieś obawy jeszcze są ale coraz mniejsze :)
Samochód razem z dokumentami wylądował wczoraj u mechanika. Na pakiet startowy wyjdzie ok 2 tyś. (Rozrząd, filtry, oleje + uszczelka pod pokrywą zaworów) ;)

Teraz pytanie związane z prawem.

Trzebo opłacić podatek PCC3 w ciągu 2 tygodni od transakcji. Minęło już 12 dni więc jutro mam praktycznie ostatni dzień na dokonanie tej czynności.
Sytuacja wygląda w ten sposób, że na umowie jestem ja wpisany + mama (wiadomo, OC).
Orientuje się ktoś czy w takiej sytuacji będę w stanie sam (bez obecności współwłaściciela) opłacić ten podatek w urzędzie i czy będą potrzebne jakieś dokumenty auta?
Czy ilość właścicieli pojazdu ma tutaj jakieś znaczenie?
Err0r
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.6i 115 km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

12 Paź 2018, 06:04

Zależy od urzędu, bo jedni się czepiają, a inni nie. Ważne abyś miał wszystkie dane. Jak wyjaśnisz, że to ostatni dzień to może przymkną oko.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2010

12 Paź 2018, 06:18

Jak masz wątpliwości wyślij pocztą albo netem jak coś wezwą Cię do korekty ale data będzie uznana czyli bez konsekwencji for ju :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Typ: Sport/Coupe

12 Paź 2018, 08:30

No to pozostaje zaryzykować ;)
Mam nadzieje że nie będzie problemów bo nie mam czasu na takie bzdury ;)
Err0r
Nowicjusz

12 Paź 2018, 08:40

Err0r napisał(a):Orientuje się ktoś czy w takiej sytuacji będę w stanie sam (bez obecności współwłaściciela) opłacić ten podatek w urzędzie i czy będą potrzebne jakieś dokumenty auta?
Czy ilość właścicieli pojazdu ma tutaj jakieś znaczenie?

Najlepiej mieć upoważnienie + skan dowodu, wtedy nikt się nie przyczepi. Chociaż przy PCC to nie wiem czy to konieczne... Ja taki podatek opłaciłem bez wychodzenia z domu :)
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ryzykowne przekraczanie granic Ryzykowne przekraczanie granic
    Kodeks drogowy mówi jednoznacznie o obowiązku jazdy wyznaczonym torem. Kierowcy jednak notorycznie łamią ten przepis i niebezpiecznie ścinają zakręty, wjeżdżając tym samym na sąsiedni pas ruchu. Zapominają, że im ostrzejszy ...
    Czy samochody hybrydowe boją się mrozu? Czy samochody hybrydowe boją się mrozu?
    Brytyjska Toyota przez 24 godziny mroziła crossovera Toyota C-HR Hybrid w temperaturze -20 stopni, systematycznie polewając go wodą. W efekcie samochód pokrył się grubą warstwą lodu. Mimo to hybrydowy crossover bez ...

• Re: Colt CZT - ocena ogłoszenia

12 Paź 2018, 09:19

To może nie będzie problemu :D
    No trudno przejadę się ;)
    Honda będzie do odebrania dopiero we wtorek :/ ciekawe czy coś jeszcze wyjdzie do zrobienia w tym czasie
    Err0r
    Nowicjusz