Corolla e12- jak znaleźć dobrą ofertę?

08 Sie 2015, 11:12

Witam wszystkich serdecznie,

Poszukuję auta do jazdy miejskiej + sporadycznie trasa 100km. Po wstępnym rozpoznaniu zdecydowałem, że toyota corolla e12 będzie dla mnie dobrym wyborem. Z racji niewielkich przebiegów nastawiam się na wersję benzynową, z dodatkowych wymagań to wersja 5-drzwiowa oraz klimatyzacja. W sprawie silnika to wydaje mi się, że 1.4 wystarczy chociaż jak się trafi 1.6 w przystępnej cenie to oczywiście nie pogardzę. Budżet dość elastyczny- wstępnie założyłem 12-13k, ale jeśli trafi się bardzo ciekawy egzemplarz (szczególnie z mocniejszym silnikiem) to mogę dorzucić kilka tys.

Zaczynam teraz szukać konkretnych ofert, a z racji tego, że sam nie znam się na temacie potrzebuję porady na co zwracać uwagę w internetowych ogłoszeniach, by niepotrzebnie nie zawracać głowy mechanikowi, który będzie ze mną auta oglądał.

Niedługo będę miał okazję zobaczyć kilka aut w Warszawie, proszę o opinię czy warto umawiać się na wizytę, albo wypunktować wady z ogłoszeń, dzięki czemu sam zorientuje się jak szukać dobrych ofert. Będę także bardzo wdzięczny za inne propozycje aut z podobnego segmentu.

[link do Otomoto wygasł]
[link do Otomoto wygasł]
[link do Otomoto wygasł]
[link do Otomoto wygasł]

Jako alternatywę przewiduję hondę civic VII, co sądzicie o tych egzemplarzach?

[link do Otomoto wygasł]
[link do Otomoto wygasł]

Ewentualnie grande punto-chyba trochę przekracza budżet, ale kto wie?

[link do Otomoto wygasł]
[link do Otomoto wygasł]

Następny wyjazd planujemy w okolice Radom-Zwoleń-Puławy-Kozienice. Może jakieś ciekawe oferty z tego regionu?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Tariuso
Tariuso
Obserwowany

Auto: nie mam

09 Sie 2015, 00:33

Mimo to,że używany będzie głównie w mieście a trasy czasami to szukał bym 1.6 Civic/Corolla.
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top 10 najpopularniejszych hybryd plug-in
    Najwięcej samochodów z napędem PHEV w pierwszej połowie tego roku zarejestrowała marka BMW. Dokładnie 300 samochodów stanowi 23% wszystkich PHEV zarejestrowanych w tym okresie. Na drugim miejscu znalazła się ...
    Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...

•  
    • Warto przeczytać