Corolla Verso, Zafira i FR-V-co wybrać?

09 Lis 2017, 15:41

Cześć, witam wszystkich forumowiczów.
Próbuję już wszędzie zasięgnąć porady więc piszę i tutaj. Planuję zakup auta rodzinnego min 6 osobowego z racji że juz 3 dziecko w drodze :happy:
Budżet 20-30k.
Potrzebuję benzyniaka, rocznie na pewno nie będziemy robić więcej niż 10tys km, (auto ma być raczej dla żony) w miarę ekonomicznego i trwałego. Przejrzałem już wiele modeli i wstępnie raczej odrzucam sceniki i c4, mimo że mają bogate wyposażenie to jednak potrzebuję w miarę ,,pewnego,, auta. Zainteresowała mnie Zafira, Corolla Verso i ,,coś innego,, czyli Honda FR-V. Gdybyście mogli porównać mi te samochody zwłaszcza Japończyki, i polecić najlepsze wersje benzynowe tych modeli. Ciekawi mnie ta Honda, jak z nadwoziem, wiem że ogólnie starsze Hondy lubiała brać rdza. Ewentualnie czy są jakieś samochody 7osobowe w kombi godne polecenia.
Pozdrawiam i dzieki za wszelkie odpowiedzi.
janekk
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 05 07 2006
Auto: Volvo V50
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

20 Lis 2017, 15:10

Witam ponownie.
Po obejrzeniu 2 FR-Vek raczej wycofuję się z jej zakupu z powodu rdzy. Czy moglibyście zerknąć na te 3 linki które mnie zainteresowały i proszę o jakąkolwiek opinie.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
janekk
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 05 07 2006
Auto: Volvo V50
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

20 Lis 2017, 18:52

Na zdj nic złego nie widać - normalne, ze handlarze tak robią ;P

IMO najlepiej wypada zafira.

Popatrz na c4 grand
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

20 Lis 2017, 21:01

Patrzyłem i nawet jeździłem ale jednak nie przekonuje mnie ta ,,francuska technologia,,.
janekk
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 05 07 2006
Auto: Volvo V50
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...
    Jak można odzyskać utracone zniżki z OC i AC?
    Wypracowane zniżki na polisie ubezpieczeniowej są chlubą niejednego kierowcy. Jednak bardzo łatwo je stracić i to w bardzo krótkim czasie. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się jak odzyskać utracone zniżki z polis OC ...