Coś co jezdzi do 1500zł

Coś co jezdzi do 1500zł

01 Sie 2009, 17:17

no koledzy nadszedl czas na zmiany,koncem wakacji bede przymierzal sie zmiany mojego bolidu (czyt.maluch) na cos troche szybszego i wiekszego,tak ogladam ogloszenia i jak narazie znalazlem dwa autka ktore by mnie interesowaly a mianowicie Fiat CC 900 i Uno i prosze was nie piszcie mi ze Fiat to i tamto bo nie interesuja mnie takie stereotypy i nie mowice ze 900 i Una do 1500zl db nie znajde bo juz dwa razy okazje przeszly mi kolo nosa (CC w db stanie za 1000zl i Uno w bdb stanie za 1300zl),ale jesli znacie jeszcze jakies fajne autka to piszcie,moje wymagania obojetne czy 3 czy 5drzwiowe,silnik max 1000 i ani cm3 wiecej,zeby nie bylo jakies stare rocznik 1993 minimalnie no i zeby to pojezdzilo z jakies 2-3lata,jesli czegos zapomnialem to dopisze,pozdrawiam :cool:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

01 Sie 2009, 17:35

Oj barol pamiętam jak szukałeś pół roku temu swojego auta i się napaliłeś na malucha i co też chciałeś coś małego bo niczego więcej Ci nie potrzeba. Jaki miałeś budżet 1000 zł ? I teraz piszesz, że masz 1500 i samochód na 2-3 lata ? Kolego, jak Ty tak będziesz do tego podchodził to kupisz sobie ale przez 3 lata 5 samochodów po tys zł. Nie lepiej się wstrzymać i kupić coś normalnego ?
Sebastianos
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Auto: Peugeot 508 SW
Silnik: 1.6 THP
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

01 Sie 2009, 17:41

wiem pamietam ale teraz to mi juz tam lotto wiec wiesz auto na dwa lata bo powiem szczerze napalilem sie na tego malucha a tak naprawde to auto to takie gówienko jest prawie jak autobusy przyspieszenie itp. a kasy jak narazie wiecej niemam a maluchem juz turlac sie nie chce szczerze wole rower
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

01 Sie 2009, 18:17

to może jednak coś mocniejszego niz to 1,0 miałem auto z takim silnikiem i meczyłem sie z nim niemiłosiernie, zatem moze dozbieraj troche kasy i kup sobie tego lanosa
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin

01 Sie 2009, 18:44

Fiat dobre auto ,mozna jeszcze poszykać jakiegos malego forda
A8
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Grd

01 Sie 2009, 19:16

skalops spokojnie Lanos jest w planach ale to dopiero jak bedzie jakas robota,narazie jestem jeszcze na utrzymaniu starych wiec wiadomo
Barol
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Design Vision GTI - światowa premiera nad Wörthersee Design Vision GTI - światowa premiera nad Wörthersee
    Zlot GTI Wörthersee to kultowa impreza dla pasjonatów motoryzacji. W 2013 roku spodziewanych jest około 150.000 fanów modelu GTI. W dniach 8-11 maja austriackie Reifnitz będzie dla nich prawdziwą mekką. ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

• 01 Sie 2009, 19:40

Opla Corse A kupisz i to w miarę egzemplarz za tą cenę.
    stasiowski121

01 Sie 2009, 20:20

hehehe z deszczu pod rynnę

może chociaż kup coś takiego
    [link wygasł]

ja od takiego kiedyś zaczynałem

albo
    [link wygasł]
    andrewb25

01 Sie 2009, 21:45

barol91 napisał(a):bo powiem szczerze napalilem sie na tego malucha a tak naprawde to auto to takie gówienko jest prawie jak autobusy przyspieszenie itp. a kasy jak narazie wiecej niemam a maluchem juz turlac sie nie chce szczerze wole rower

Za pół roku to samo będzie mówił o Cienkim.

CC 900, to auto którym ja się turlałem sporą ilość czasu. Tylko to było kilka lat temu i autko kosztowało grubszą gotówkę. Z moich doświadczeń wynika, że CC mają super zrobiony ocynk, bo obecnie znajomy jeździ moim Cienkasem i rdzy nie ma ani grama. Za to silnik.... uffff... póki ja nim jeździłem i go oszczędzałem, to jakoś smigał, ale jak się dorwali do niego rajdowcy-amatorzy, to teraz bierze olej i pali 10 litrów PB na setkę!!! Za to przebieg oryginał, auto ma 16 lat i 170 tys. km. OK 10 tys. rocznie :cool:
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

01 Sie 2009, 21:50

oj uwierz mi jak kupie chocby to CC to juz troche nim pojezdze bo przynajmniej bedzie to ciud lepsze niz maluch ktory jest takim pizdzikiem a nie samochodzikiem,zreszta ciekawe ile wy byscie pojezdzili maluchem bo jestem pewien ze predzej czy pozniej byscie chcieli go wymienic chocby na to CC
    Barol
    Awatar użytkownika

01 Sie 2009, 22:11

Zdecydowanie CC. UNO za takie pieniądze to już będzie po 3 remontach i w oczekiwaniu na 4...
    Kubuch
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
    Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2013

01 Sie 2009, 22:44

Może citroen ax albo tico?
    KaczorLSM
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

01 Sie 2009, 23:01

Fiat CC hehe mój pierwszy samochód tylko że ja miałem 700 ( wersja z gaźnikiem Webera ) nabiłem na liczniku 160 000 i większych problemów nie było autko nie do zajechania jak sobie przypomnę co ja nim robiłem to mało kto uwierzy Spalanie na poziomie 4-5l ( dokładnie już nie pamiętam )
    Wybierz CC a będziesz zadowolony
    Ja mam nawet zamiar szprzedać Mercedesa i na dojazdy do pracy kupić sobie nie CC tylko że SC
    szybki200
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
    Miejscowość: z daleka

02 Sie 2009, 06:01

andrewb25 napisał(a):albo
    [link wygasł]

A od takiego ja zaczynałem ;)
    To było moje pierwsze własne auto, czerwony Ford Sierra z roku 91 z silnikiem 1.8 TD zrobiłem nim coś ok. 100 tyś i sprzedałem, denerwował mnie napęd na tył bo trudniej pod większe podjazdy się wyjeżdżało, tak to można było puścić sprzęgło pod górkę i iść koło niego i nie zgasł. Z sentymentem wspominam tamten samochód, był naprawdę wtedy kiedy go potrzebowałem.
    Tylko kolega zapewne bierze pod uwagę koszty ubezpieczenia z racji tego że jest młodym kierowcą, więc pojemność mniejsza bardziej wskazana jeśli nie masz kasy za wiele.
    stasiowski121

02 Sie 2009, 09:15

a wlasnie co do CC 700 to z tego co wiem nie ktore z nich maja wadliwy gaznik Aishan a czy zdarzaja sie z gaznikiem Webera ktory jest dobry??
    Barol
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11