Cos do 5000, duze i ekonomiczne

Re: Cos do 5000, duze i ekonomiczne

05 Gru 2009, 18:24

barol91 napisał(a):Co do vanow to chodzilo mi o cos takiego
[link wygasł]

To takie średnio vanowate :) Lepiej chyba skusić się na kombiaka.
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: \/\//\\/\//\

05 Gru 2009, 21:07

No takie niby vanowate to jest :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

06 Gru 2009, 00:33

Poprawki, wymiana przegubu i mam cene tej skody jak nic............. Jaki w tym biznes? I widac uczciwosc jak przegub nowy 60 zl kosztuje tego pana........I to auto jest bezwypadkowe wd was?

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 00:39 ]
Opla pojade zobaczyc a skody sa na benzyne a ladowac gaz za 2 k nie bardzo. Poza tym to 1.3 ze skody 105 bodajrze jeszcze.
brianboitaro
Nowicjusz

Miejscowość: Oświecim

06 Gru 2009, 09:11

Jesli chodzi o tego Couriera podalem go przeciez tylko przykladowo zeby bylo wiadomo o jakie auto mi chodzi :roll: a z reszty to ta Astra wydaje mi sie godna uwagi gdyz bedzie to auto napewno wieksze od Felicji
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

06 Gru 2009, 12:59

Ty z Jaworzna.... Nie wiesz gdzie sa tam rabane fotoradary, sa jakies wogole? Te maszty na wylotach wtf is that? Slyszalem o jakis tajmniczych na drzewach......

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 13:03 ]
A co do astry to 14 letnie za 10 letnie, benzyna+gaz za diesla w zamian za wielkosc......
brianboitaro
Nowicjusz

06 Gru 2009, 13:43

O tajemniczych na drzewach pierwsze slysze :roll: stalych raczej na Jaworznie niema jak juz to tylko te przenosne,najczesciej na Martyniakow stoja gdyz tam jest taka jebana dluga prosta
Barol
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Roomster Fresh - seria limitowana Skoda Roomster Fresh - seria limitowana
    Dzięki nowej wersji, Skoda Roomster stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla rodzin czy osób poszukujących funkcjonalnego i pakownego auta. Skoda Roomster ze względu na swoje rozmiary i funkcjonalność jest z natury ...
    CityMakers - mobilność miejska w Paryżu CityMakers - mobilność miejska w Paryżu
    Grupa Renault nawiązuje współpracę z firmą NUMA, akceleratorem innowacyjnych projektów, aby z firmami AXA, Nissan, RCI Bank and Services i Merostwem Paryża rozpocząć program CityMakers. CityMakers to dziesięciomiesięczny ...

• Re: Cos do 5000, duze i ekonomiczne

06 Gru 2009, 14:19

A Ja bym polecał coś w tym rodzaju
    [link wygasł]
    Większy od tych proponowanych wcześniej, silnik praktycznie nie do zajechania, buda też całkiem (blacharka) tylko jeden minus starszy od proponowanych, lecz na pewno lepszy, i tańszy w eksploatacji :razz:
    artj
    Początkujący

Miejscowość: Polska

06 Gru 2009, 14:34

Wydaje mi sie prawdopodobnie silnik pochodzi z jakiegos nowszego VW a nie z 93r,ja osobiscie wolalbym caly czas ta Astre co podalem wczesniej
    Barol
    Awatar użytkownika

06 Gru 2009, 15:18

Czyzby handlarz sie odezwal.... Ten passat to rujna, i w dodatku na drugim koncu polski......
    brianboitaro
    Nowicjusz

06 Gru 2009, 16:12

Podałem przykładowo jak na pisałem wyżej, żaden handlarz, po prostu pierwszy lepszy tak dla zobrazowania jak wygląda B3, i faktycznie silnik z innego WV nie sprawdzałem dokładnie bo nie polecałem (PRZEPRASZAM), konkretnie tego, jak napisałem w poprzednim poście "A Ja bym polecał coś w tym rodzaju" a nie ten konkretny pojazd.
    Jeżeli WV nie podoba się to po prostu napisz, a nie doszukuj się dziury w całym. Przykład to przykład a nie handel. Jak mi ktoś kiedyś zarzucił "czytanie ze zrozumieniem się kłania" :!:
    artj
    Początkujący

06 Gru 2009, 16:58

Wsumie za 5tys znalazl by juz calkiem przyzwoitego Passat B3 z koncowki produkcji wiec mysle ze to tez bylo by warte rozwazenia,szczegolnie jak wiemy ze VW robi dobre samochody,fakt moze B3 bedzie stare ale z dieslem napewno duzo i dlugo bezawaryjnie przejezdzi (oczywiscie jesli bedzie to zadbany egzemplarz)
    Podam przykladowo jeden z ciekawych egzemplarzy ale to Passat B4 ale mysle ze wart zainteresowania,przebieg wprawdzie duzy ale moze byc autentyczny i spokojnie drugie tyle przejezdzi [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

06 Gru 2009, 21:18

brianboitaro napisał(a):Szukam czegos co bedzie duze i tanie. Czyli diesel lub gaz. Mysle nad takim cudem:
    [link wygasł], co o tym sadzicie?

Jeżeli wiesz czego szukasz i nikt nie jest w stanie cie przekonać do innego to po co zakładasz taki temat i się mądrzysz, i od handlarzy wyzywasz? przeczytaj co napisałeś w każdym poście i się zastanów nad kolejnymi:!: bo raczej sensu nie ma dalsza konwersacja z tobą, każdy przykład jest negowany, bo ty wszystko wiesz o każdym i każdym aucie
    artj
    Początkujący

06 Gru 2009, 23:47

Nie kazdy, jedna z ast jutro sie wybieram zobaczyc, sorry za handlarza, poprostu jestem wyczulony chyba za bardzo, tamtego passata jak sie dodzwonie jutro to tez zobacze, bo silnik ten sam, teraz pytanie czy lepsza mlodsza czy starszy vw...........chyba najlepiej zobaczyc oba jeden po drugim, aby miec porownanie.
    Jeszcze raz przepraszam za moja niewdziecznosc i dziekuje za pomoc.

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 23:48 ]
    a i szczerze watpie aby ten passa mial tylko 250 ale to jest nevermind przy takich autach

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 23:51 ]
    A co do wiedzy o autach to nikt mnie nie przekona ze zagazowana pyietnastoletnia astra ma 130 tys przebiegu i do zakupu fiata made in brasil.
    brianboitaro
    Nowicjusz

07 Gru 2009, 06:25

Jeżeli chodzi o Passata to ten co kolega podał jest całkiem całkiem, co do przebiegu może i cofany, lecz więcej jak 300kkm raczej nie ma, a przy tych silnikach to spokojnie jeszcze z 200kkm powinieneś zrobić, zależy jak kto dbał. Miałem B3 w benzynie 1,8 i w dieslu 1,9 na żaden z tych silników nie moge narzekać, choć BP miał przejechane dopiero coś ponad 200kkm, a diesel grubo ponad 300kkm, problemów z odpalaniem nie było nigdy nawet w zimie, więc spokojnie i z czystym sumieniem moge taki silnik polecić.
    I ja również przepraszam że się uniosłem lecz po prostu to był przykład pierwszy lepszy, następnym razem będe bardziej zwracał uwage na to co wklejam :wink:
    artj
    Początkujący

07 Gru 2009, 06:57

Jesli chodzi o tego Passata z mojego linku to jesli bedzie wmiare zadbany to nawet jesli licznik jest cofniety to ten Pasek z tym silnikiem spokojnie zrobi 500tkm a nawet i wiecej wkoncu silniki VW sa wytrzymale
    Barol
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata