Coś na ryby do 5 tys.

11 Mar 2019, 10:09

Witam :twisted:
Pomogliscie mi kupic galanta, pomogliscie mi kupic GS'a. Czas kupic cos na ryby.
GS niedlugo leci w lakier, co go calkowicie dyskwalyfikuje z wyjazdów na ryby ;)
A więc tak: duzo miejsca, jak najbardziej bezawaryjne. Z 4x4 w tej cenie raczej nic nie dostane :( No i czasami moja ruda koleżanka wybiera sie ze mna na ryby, a 2 rude w samochodzie, to za duzo.

Sklanialbym sie ku czystej benzynie. (Gaz nie ma sensu w aucie, ktore bedzie ruszane od czasu do czasu, glownie na krotkich odcinkach)

Teraz typy:
Kilku znajomych chwali sobie opelki combo mk1 1.7 diesle. Podobno naprawy za grosze i malo sie sypią.
Mondeo mk3, tylko raczej same zgnilce w tej cenie
Sharan/galaxy/alhambra. (Od jakiej ceny mozna szukac sharana 4x4 z vr6? Moze wtedy bym troszke naciagnal budzet)
Audi 80 - jest troche male i nie wiem od jakiej ceny zaczynaja sie zdrowe sztuki, ale to stara szkola, gdzie wszystko naprawisz mlotkiem i przecinakiem...

No wiec jakies sugestie?
Pozdrawiam
Riazek
Początkujący
 
Posty: 149
Prawo jazdy: 26 11 2014
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Lexus GS MK2
Silnik: 4.3 V8 3UZ
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

11 Mar 2019, 11:44

Skąd jesteś to coś się poszuka.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Mar 2019, 13:37

Granica lubuskiego i wielkopolskiego, okolice Wolsztyna. Z kupnem nie ma pospiechu, bo od biedy mam jeszcze busa, więc chce znalezc jakies punkty zaczepienia, za czym sie rozglądać i będę sie czail, az pojawi sie cos godnego uwagi :)
Riazek
Początkujący
 
Posty: 149
Prawo jazdy: 26 11 2014
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Lexus GS MK2
Silnik: 4.3 V8 3UZ
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

11 Mar 2019, 23:14

Może coś takiego?
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Mar 2019, 11:58

Ja na Twoim miejscu postawiłbym na jakieś stare klasyczne Volvo 740, 940, 850 - wygoda, sporo miejsca, proste i niezawodne maszyny w dodatku mają ocynk więc nie rozpadną się na wertepach. Jeździsz Lexem z V8 więc docenisz bulgot R5 i wygodę 850 - w dodatku to auto jest naprawdę wysoko zawieszone jak na kombi i sam osobiście pchałem się nim w dziwne miejsca, łącznie z przeprawami przez rzekę - kolejny plus to płaska podłoga po złożeniu siedzeń więc koleżanka może zostać na dłużej :mrgreen:

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]
Vogue
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 177
Prawo jazdy: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy
    Nie trzeba być fanem przygód agenta 007, by pamiętać, jak w jednym z filmów brawurowo pędził on na trasie nicejskiej swoim samochodem. James Bond wsławił się wieloma rzeczami – począwszy od niewątpliwego ...