Coś z napędem na 4 koła dobrze wyposażonego

Re: Coś z napędem na 4 koła dobrze wyposażonego

06 Lut 2011, 10:22

Tylko ma byc benzyna lub benzyna + LPG. Kumpel na diesla wydał kilka tysięcy na naprawy i na diesla do miasta juz nikt go nie namówi.

Alfy kumpel też przeglądał, ale w ogłoszeniach jeszcze gorzej niż z Sorento. Dobrze wyposażoną w całej Polsce znalazł jedną.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok

Re: Coś z napędem na 4 koła dobrze wyposażonego

06 Lut 2011, 22:27

Ja bym proponował rozejrzeć sie za ML tylko za te pieniądze ciekawe w jakim to bedzie stanie . Ja mam ML 270 CDI z 2002r już 3 lata i jestem bardzo zadowolony . Kolega ma ML 320 + LPG z 2000r też ma go około 3 lat i jest też zadowolony . Wiem że opinie o tym aucie nie są pozytywne , ale ja zaryzykowłem kupiłem i nie żałuje . POLECAM
Kris
kris11kris12
Początkujący

Miejscowość: Słupsk
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Opel Astra 2.0Di
Silnik: 2.0Di 82km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji? Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji?
    Przeglądy okresowe są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu i wykonywać powinno się je co pół roku lub min. raz w roku. Układ klimatyzacyjny jest napełniony określoną ilością czynnika chłodzącego (gazu), ...
    Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light