Coś z zacięciem sportowym dla wysokiego kierowcy??

Coś z zacięciem sportowym dla wysokiego kierowcy??

29 Mar 2014, 02:08

Witam za ewentualne pomyłki z góry przepraszam i proszę bez kłótni w ewentualnych odpowiedziach.
Więc, chciałbym spełnić swoją zachciankę i kupić sobie jakiś samochód z zacięciem sportowym , który jednak nadaje się do normalnego użytkowania i sporadycznej wycieczki. Jestem dość wysoką osobą (193cm) , planuję wozić ze sobą towarzyszkę , drobny bagaż, tudzież zakupy i MOŻE okazjonalnie dwójkę pasażerów ekstra-nie są oni priorytetem...
Na chwilę obecną mieszkam w anglii i na ten rynek zamierzam nastawić się z zakupem, kwota w której chciałbym się zmieścić to 5,000 funtów, plus minus tysiąc.
Jak narazie swoją stylistyką zwróciły moją uwagę Toyota Celica 1.8 VVTL-i i mazda rx 8 z roczników 04-06 , lecz toyota wyglądem zegarów i ogółem panelu przedniego nie zachwyca, a mimo świetnego wyglądu zewnętrznego jak i wnętrza wankiel w mazdzie uniemożliwia ,,przejażdżkę do sklepu za rogiem" i jest ogromnie paliwożerny plus wysoka grupa ubezpieczeniowa, powodująca znaczne ubytki w portfelu .
Podsumowując, czy może ktoś zasugerować coś ,,ciekawego" ? Z góry dzięki
*Poj.silnika do 2l.
husar89
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 06 2009
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Ford Mondeo MK 3
Silnik: TDDI 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Jaguar