Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

Re: Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

28 Mar 2019, 10:11

Tylko i wyłącznie w proengines, sprawdzony punkt i testowany przez lata, mają całkiem dobre oferty i szeroki wybór częsci.
trobool
Obserwowany

01 Kwi 2019, 12:24

Witam, ja kupuję części w www.amjoil.pl. Zawsze mają to czego mi potrzeba. Bardzo dobrej jakości części i produkty w całkiem atrakcyjnych cenach. Szybko realizują zamówienie, co jest dla mnie największym plusem. Polecam.
karol09
Obserwowany

02 Kwi 2019, 10:36

To zależy jakie części i do czego. Jak ktoś ma forda to kupi w sklepie dedykowanym tej marce, jak ma bmw to kupi w sklepie z częściami do BMW itd. Ja mam Land Rovera i kupuję w sklepie z częściami do anglików https://czesci.lr.pl/
mauryc
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Pięć milionów Audi ze stałym napędem na cztery koła: quattro Pięć milionów Audi ze stałym napędem na cztery koła: quattro
    Audi AG świętuje szczególny jubileusz – wyprodukowanie pięciu milionów samochodów z napędem quattro. Pięciomilionowy egzemplarz, to białe Audi A6 allroad 3.0 TDI , które zjechało z taśmy ...

•