Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

Re: Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

28 Mar 2019, 10:11

Tylko i wyłącznie w proengines, sprawdzony punkt i testowany przez lata, mają całkiem dobre oferty i szeroki wybór częsci.
trobool
Obserwowany

01 Kwi 2019, 12:24

Witam, ja kupuję części w amjoil. Zawsze mają to czego mi potrzeba. Bardzo dobrej jakości części i produkty w całkiem atrakcyjnych cenach. Szybko realizują zamówienie, co jest dla mnie największym plusem. Polecam.
karol09
Obserwowany

02 Kwi 2019, 10:36

To zależy jakie części i do czego. Jak ktoś ma forda to kupi w sklepie dedykowanym tej marce, jak ma bmw to kupi w sklepie z częściami do BMW itd. Ja mam Land Rovera i kupuję w sklepie z częściami do anglików.
mauryc
Nowicjusz

29 Maj 2019, 16:51

Najlepszy sklep z częściami to zdecydowanie Pro ENGINES tam sa najlepsze ceny i największy asortyment
Mariola933
Obserwowany

13 Cze 2019, 12:23

Ja jakiś czas temu odkryłem ten sklep ucando i robię zakupy już w zasadzie tylko u nich. Mają bardzo dobre ceny i super obsługę, a paczki wysyłają szybko więc jak dla mnie super wygodne rozwiązanie. Polecam wszystkim!
speedy62
Początkujący

Prawo jazdy: 15 07 2003
Auto: Ford Mondeo

18 Cze 2019, 13:44

Jest cała masa serwisów. Zależy czy to auta osobowe, czy też inne typy pojazdów. Jeśli chodzi o asortyment do Tirów, samochodów ciężarowych My jako firma Star-hurt posiadająca tego typu elementy, oferujemy szeroki wachlarz możliwości w różnorakim zakresie.
Starhurt
Nowicjusz

Miejscowość: Działdowo
Prawo jazdy: 01 01 1992
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nissan
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

• Re: Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

08 Lip 2019, 12:00

Ja przeważnie w stacjonarnych sklepach, akurat w necie takich rzeczy wolę nie kupować tylko na żywo obejrzec
    karko
    Nowicjusz