Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

19 Maj 2016, 16:23

Jeżeli jesteście z Warszawy i szukacie części do samochodu używanych, zobaczcie sobie firmę Westico - oni zajmują się też złomowaniem. Dla zainteresowanych podaję adres ul. Płochocińska 89C.
emil9
Nowicjusz
 
Posty: 20
Prawo jazdy: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

22 Maj 2016, 11:16

ja od jakiegoś czasu tylko w sieci przez domino24, bo ceny mają konkurencyjne to raz, dwa że nie jeżdżę po sklepach na marne żeby się okazało że nie ma tego czego szukam, a asortyment mega szeroki mają
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

28 Maj 2016, 14:43

Można też poszukać w stacjach złomowania pojazdu, jest tam wiele elementów, które mogą się nam przydać. Ostatnio podjechałem do Wigmet, gdzie złomowałem inny samochód i dostałem przedni zderzak do samochodu.
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 88

29 Cze 2016, 11:46

A ja do warsztatu zamawiam u chlopakow z domino24 ceny maja dobre, dla stalych klientow jeszcze lepsze, z dostawami tez nie ma problemu. Jesli jakiejs czesci nie ma na stanie to zamawiają i w bardzo krótkim czasie ją dostarczają.
tunings
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 10 07 2009
Auto: Audi a4
Rok produkcji: 2004

30 Cze 2016, 13:38

Osobiście zdaję się na mechanika swojego. Aczkolwiek zawsze mnie informuje gdzie robił zakupy, czy w sklepie stacjonarnym lub hurtowni czy w internetowym. Ostatnio np. zamawiał mi kompresor do klimatyzacji w moim aucie. Zamówił ze strony airstal, ale jak pisałem, nie ma jednego sklepu, tylko z różnych bierze.
adam497
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 17 06 1992
Auto: honda

13 Lip 2016, 07:06

Pewnie że można, ja natomiast kupuję w euromasterze, zamówią odpowiednie części i od razu je zamontują. No i ich promocje, jak darmowy przegląd bardzo oplacalne.
ZigiZyg
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 01 06 1968
Auto: Scania
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota RV-2 - sportowy kamper
    Wielkie sportowo-turystyczne coupe, które jednocześnie może pełnić rolę praktycznego domu na kółkach? Wszystko to brzmi bardzo nierealistycznie, ale ten samochód istniał naprawdę! Oto Toyota RV-2! Sportowy ...
    Wyjazd na wakacje samochodem – o czym pamiętać?
    Długo wyczekiwany po okresie kwarantanny czas wakacyjnych wyjazdów w końcu nadszedł. Z uwagi na bezpieczeństwo, o wiele więcej Polaków w tym roku zdecyduje się na podróże krajowe, by zobaczyć lokalne ...

13 Lip 2016, 20:44

Można w internecie zamówić potrzebne części lub też znaleźć fachowców, którzy naprawią to co trzeba jednocześnie nie pozbawiając auta połowy innych rzeczy. Bardzo dobre, profesjonalne usługi bez ukrytych kosztów mają AUTO-REGE. Firm zajmujących się profesjonalnie przekładniami jest niewiele. Jeżeli zamówicie przekładnię w warsztacie, możecie liczyć się z tym, że on wyśle ją do takiej firmy jak AUTO-REGE, dlatego nie warto korzystać z pośredników. W dodatku dają gwarancję na montowane części.
karol32
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 10 06 2005
Przebieg/rok: 36tys. km
Auto: wolkswagen passat
Silnik: 1.9TDI 130 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

22 Lip 2016, 22:11

Ja korzystam już od jakiegoś czasu z usług Domino i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dobre ceny i przede wszystkim fachowa i sympatyczna pomoc. Nie ma problemu z zamawianiem i zawsze wszystko miałem na czas. Ostatnio poleciłem koledze, bo rozwalił przednią lampę przy parkowaniu i też mówił, że bardzo szybko dostał to czego potrzebował :ok:
kryształ
 

22 Sie 2016, 13:25

Na pewno jednym z lepszych producentów auto części jest Denckermann. Miałem i amortyzatory i filtry i bez problemu. Nie ma chyba komponentu, którego by nie mieli w ofercie. Ostatnio klocki hamulcowe do Alfa Romeo Spider 1.8 Tbi u nich sobie dobrałem i po 20000 tyś wszystko ok.
zalewski90
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 15 03 1976
Auto: audi A4

24 Lis 2016, 13:37

Najczęściej kupuje części na allegro lub w sklepie internetowym. Rozdąsane ceny mają w sklepie Mada-części - sklep.mada-czesci.pl
kamill29
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 22 02 2005
Auto: Opel Vectra

25 Lis 2016, 10:52

Też kupuje przez internet. Ale wole używane bo są tańsze. Ostatnio znalazłem taki portal https://sprzedajemylokalnie.pl/kategoria/czesci_i_akcesoria-1/1473 Trafił mi się facet z Łodzi i nie musiałem dopłacać za przesyłkę.
damianj
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 06 07 2002
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: toyota auris
Silnik: 1.6 132km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

29 Lis 2016, 13:17

Ja też kupuje w sieci, bo jest taniej. Dzięki za podpowiedź, bo tego sklepu nie znam.
januszkosik70
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 18 08 1981
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: audi a4
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

29 Lis 2016, 13:22

Kupowałem przez Allegro, ale wydaje mi się, że jest tam coraz drożej. ostatnio szukałem czegoś w internecie. i znalazłem sklep mada-czesci. Maja dość tanią ofertę. Jeszcze ich nie przetestowałem.
januszkosik70
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 18 08 1981
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: audi a4
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

29 Lis 2016, 13:30

To fakt. Wiele razy naciąłem się i mam wrażenie, że zamiast części nowych kupiłem regenerowane. Ostatnio natrafiłem na ofertę sklepu i nabyłem tam alternator. Wygląda dobrze. Ceny tez sensowne, więc na razie pozostanę przy zakupach u nich.
januszkosik70
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 18 08 1981
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: audi a4
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

18 Gru 2016, 20:29

Trochę zależy od tego jakiej części potrzebuję. Ostatnio ktoś mi urwał lusterko jak parkowałem na chodniku pod szkołą. Według mnie nie było sensu kupować nowego lusterka w ASO. Kupiłem używane na stronie auto szrotu, akurat mieli w takim kolorze lakieru, jakiego potrzebowałem. W moim przypadku bardziej opłacalny był taki zakup, niż czekanie na nowe lusterko i drogi montaż.
marecki2
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 19 07 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: vw passat b5