Czujnik położenia wału Golf 4

Czujnik położenia wału Golf 4

26 Sty 2011, 16:55

Witam mam problem dotyczący czujniku położenia wału nie wiem dokładnie gdzie on się znajduje i jakie są objawy jego uszodzeniu potrzebne informacje są mi do golfa 4 2.8 v6 4-montion .Może któś wie jeszcze dlaczego strzela w kolektor i silnik nie równo pracuje .
Z góry dziękuje .
1231231212
damkos
Nowicjusz

Miejscowość: asdefrrfd

Re: Czujnik położenia wału Golf 4

26 Sty 2011, 20:47

Czujnik jest z przodu silnika (z przodu auta patrząc na silnik) nad miską olejową obok skrzyni biegów.
Przebicie na kablach WN, przepływomierz, rozrząd.
Zmierz kompresję na tłokach bo często w tych silnikach padają głowice.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005