Czy chcesz zostać kierowcą Formuły 1?

25 Maj 2009, 17:11

Cześć,

Vodafone McLaren Mercedes razem z Mobil 1 stworzyli świetną grę internetową – Czy chcesz zostać Numerem 1? Możecie w niej ścigać się bolidem, sprawdzić swoją wiedzę na temat torów Formuły 1 i złożyć silnik. Spróbujcie pokonać graczy z zagranicy i pokażcie, że w Polsce są świetni kierowcy i prawdziwi fani Formuły 1. Gra w polskiej wersji językowej jest już dostępna. Składa się z czterech zadań:

Wiedza techniczna – składamy silnik Mercedes-Benz.

Test pamięci – rozpoznajemy tory Formuły 1.

Szybkość reakcji – testujemy szybkość wyjścia z linii startowej.

Super Tor – ścigamy się na super torze Lewisa Hamiltona.

Najlepszy z Was może wygrać wyjazd na Grand Prix Niemiec Formuły 1, a pięć osób z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody z kolekcji LIFE STYLE McLaren.
Główną nagrodą dla lidera klasyfikacji światowej jest trofeum z próbką oleju, który pracował w silniku bolidu Vodafone McLaren Mercedes MP4-23. Dokładnie tej maszyny, którą Hamilton zdobył mistrzowski tytuł.

Powodzenia!

Michał (Biuro Prasowe ExxonMobil Poland)
Biuro Prasowe ExxonMobil Poland
XOM
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 7

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody do rajdów, wyścigów i driftu. Jak powstają, czym się różnią?
    Świat samochodów wyczynowych jest niemal tak barwny i zróżnicowany, jak fauna tropikalnych raf kolorowych. Auta służące do rywalizacji na odcinkach specjalnych i torach możemy jednak podzielić na trzy główne ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

  •