Czy przekraczasz dozwoloną prędkość?

O ile najczęściej zdarza Ci się przekraczać dozwoloną prędkość?

0-10 km/h
31
19%
11-20 km/h
61
38%
21-30 km/h
32
20%
31-40 km/h
12
8%
41-50 km/h
3
2%
powyżej 50 km/h
17
11%
nigdy nie przekraczam
3
2%
Razem głosów : 159

31 Lip 2019, 13:31

Raczej każdemu się to zdarza :oops: jak już to max 10
radzio12
Nowicjusz

17 Sie 2019, 19:06

Każdemu się zdarza tylko że niestety moim zdaniem kierowcy dzielą się na takich co przekraczają prędkość z głową i są tacy co robią to bezmyślnie.
ineedl
Zaawansowany

Zdjęcia: 84
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.1 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

25 Wrz 2019, 23:19

Nikt za kierownicą święty nie jest ale nawet gdy mi się bardzo spieszy to w miejscach takich jak przejścia dla pieszych i wszędzie tam gdzie piesi mogą się pojawić jestem bardzo ostrożny. Jeśli sam sobie coś zrobie to moja głupota ale jeśli uderze w pieszego to życia lub zdrowia mu nie przywróce a lepiej dotrzeć później niż do końca życia mieć wyrzuty sumienia. Nie wspominając o innych konsekwencjach.
kraskeusz
Początkujący

Zdjęcia: 316

25 Wrz 2019, 23:44

W Zabudowanym tak do 10 poza 30 ale na autostradzie przy dobrej pogodzie kiedy niema dużo samochodów to ile fabryka dała jak zaczyna padać automatycznie zwalniam.
Kasper93
Nowicjusz

11 Gru 2019, 13:31

Przekraczam ale głównie poza terenem zabudowanym choć czasami tak myślę"gdyby wszyscy jeździli przepisowo to o ile mniej wypadków byłoby na naszych drogach i o ile więcej osób by żyło"
RobertoN
Początkujący

20 Lut 2020, 20:07

też mi się oczywiście zdarza chociaż staram się nie przekroczyć dozwolonej prędkości o więcej niż 40 km/h bo wiadomo że jak przekroczymy o 50 to już po prawku więc lepiej się pilnować :) Poza tym jak to mówią "spiesz się powoli" więc warto się tego trzymać
kaktusss
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody z cyfrowymi lusterkami bocznymi
    Cyfrowe lusterka boczne – gadżet, czy realne ułatwienie dla kierowców? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć samemu, po przejażdżce samochodem z takim rozwiązaniem. Jakie modele dostępne w polskich salonach już ...
    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

• 06 Mar 2020, 19:51

co racja to racja. trzeba wiedzieć kiedy wziąć nogę z gazu
    mateuszdudek
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

14 Lip 2021, 16:32

Wiadomo że się przekracza tym bardziej jak mam mocny silnik w dieslu 90km plus bardzo duży moment obrotowy i jak tu nie przekraczać prędkości jak samochód gwałtownie przyśpiesza. W trasie więcej niż 120 sie nie jeździ bo silnik wyje.
    GEJ OK! Prowadzę najlepszy serwis mercedesa na Białołęce w Warszawie. Zapraszam wszystkich Gejów ale nie tylko.
    AutoMero
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Auto: Seat Toledo II
    Silnik: 1.9 tdi
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna