Czy Seat Leon pierwszej generacji jest w ocynku?

Czy Seat Leon pierwszej generacji jest w ocynku?

07 Paź 2017, 11:43

Witam.
Chciałem zadać pytanie odnośnie blach w Leonie pierwszej generacji (do 2004), czy jest ona ocynkowana?
Pytam, ponieważ przymierzam się do zakupu czegoś z koncernu VG (A3 8L / Golf 4 / Seat Leon I). O Audi z takim silnikiem jakiego szukam BARDZO ciężko, zaś golfik jakoś niezbyt specjalnie mi się podoba i zacząłem interesować się Leosiem.

Słyszałem od paru osób, że podobno strasznie rdzewieje, jedyne co udało mi się znaleźć w internecie to: http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=206117
Jednak to za mało jak dla mnie dowodów na to, że Leon ma dobrą blachę.

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, pozdrawiam :D.
parcu
Obserwowany

Auto: Opel

Re: Czy Seat Leon pierwszej generacji jest w ocynku?

07 Paź 2017, 21:51

Wydaje mi się że nie ma ocynku a jak ma to taki jakby go nie miał :naughty: ogólnie nie widać za bardzo żeby gnił ale na pewno nie można zakładać źe rdza nigdy go nie weźmie.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach
    Mitsubishi Mirage (w Europie nazywane Mitsubishi Space Star) zostało Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach (COTY-P). Model japońskiego producenta pokonał sześćdziesięciu dziewięciu pretendentów do tej prestiżowej ...

•