Czy sharan 2.0 b+g 115KM poradzi sobie z 5 os i przyczepką??

Czy sharan 2.0 b+g 115KM poradzi sobie z 5 os i przyczepką??

14 Sie 2012, 20:26

Witam, mam pytanko jak w temacie, wiem ze wydaje sie abstrakcyjne, ale zestaw taki ma słuzyć na trasie, więc nie chodzi mi jazde "ślimaczym" tempem. Więc od początku jestem studentem więc musze oszczędzać na wszystkim :) chodzi mi tu o ubezpieczenia, więc nie może zbytnio poszaleć z pojemnością silnika. Na codzień w aucie bedzie jeździła jedna osoba, ale potrzebuje też go raz w tygodniu do przyczepki i 5 osób, stąd moje pytanie czy takie autko sobie z tym poradzi??? Nie przepadam za dieslami więc wolałbym trzymać sie benzyny +LPG. Jeżeli ktoś coś takiego miał proszę o opinie.
Dziękuje i Pozdrawiam
szupek13
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 01 2009
Auto: astra F

Re: Czy sharan 2.0 b+g 115KM poradzi sobie z 5 os i przyczep

14 Sie 2012, 23:32

2.9 syncro radzi spobie spokojnie nawet z 1,7 tonową przyczepą, wszytko zależy co z przyczepkę chcesz wozić :wink:
ogólnie w 2.0 czuc jak wsiądzie 5 osób z bagażem ale tragedii nie ma jak zdrowy motor i ni za wiele kucyków pasie się na niebiańskich łąkach da sobie rade :wink:
zawsze możesz popatrzeć za czymś ciut mocniejszym typu mesiek 124 kombi miejsca podobnie jak nie więcej :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

16 Sie 2012, 22:37

Poradzi sobie ale lepiej bedzie poszukac Forda Galax 2,3 benzyna 145 koni
michalklb
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 10 1992
Auto: opel astra 1

17 Sie 2012, 21:34

poradzi sobie spokojnie napewno lepiej niż ja na tym forum z reklamami

wpierdzieliły znów posta na pół strony

jezdziłem renówką TRaffic 1,6 /90KM , auto po przejsciach w firmie potrafło z 4 osobami na pokladzie zakrecić kolami w deszczu na olkuskiej drodze, zaciągnął w zimie plaskacza z zamarznietym recznym "na smyku" do warsztatu
da rade wszystko zależy od przełożen do silnika
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany

Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy od: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe
    BMW Night Vision, system wspomagania kierowcy z programu BMW ConnectedDrive znacząco przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wypadku w czasie jazdy po zmroku. Dzięki dynamicznemu oświetleniu punktowemu (BMW Dynamic Light Spot), ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda