Czy te lampy będą pasowac do 306 ?

Czy te lampy będą pasowac do 306 ?

25 Lis 2015, 15:46

Witam,od razu na wstępie chce was uświadomić że nie miałem pojęcia w jakiej kategorii to napisać wiec napisze tutaj,chce kupić te lampy [link wygasł] do swojego Peugeota 306 z roku 2000 ,5 drzwiowy i nasuwa mi sie pytanie czy będą pasować ? bo na ogłoszeniu są one założone na Peugeocie ze starszej generacji,dlatego mam wątpliwości czy do Peugeota z 2000 roku będa pasowały idealnie.

Pozdrawiam.
Krzaku22
Obserwowany

Auto: Peugeot 306
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GX 460 - bezpieczny i bardziej terenowy Lexus GX 460 - bezpieczny i bardziej terenowy
    To już koniec plotek. Lexus zaprezentował właśnie odświeżony model GX 460. Zmiany nie są rewolucyjne, ale wyraźnie widoczne - samochód otrzymał nową stylistykę przodu, systemy bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System ...
    Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny F Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny "F"
    Prezes Lexus International Yoshihiro Sawa powiedział w wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi Auto Express podczas Goodwood Festival of Speed, że japońska marka premium wprowadzi do oferty samochody elektryczne, a elektryfikacja ...

•