Czy ten przewód jest uszkodzony? Audi a4 b5

Czy ten przewód jest uszkodzony? Audi a4 b5

14 Sty 2019, 13:46

Witam, tak jak w temacie czy ten przewód widoczny na zdjeciu jest uszkodzony? Jest to przewód plusowy idący od akumulatora do rozrusznika i dalej alternatora. W sobotę rano auto nie chciało mi odpalić. Naladowalem Aku . Wczoraj auto pochodziło cały dzień A dziś wstałem chce odpalić auto i znów lipa. Nie chce odpalić. Zacząłem kombinować co może być nie tak i trafiłem na ten przewód. Może być winnowajca?
JaCuS08
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 01 2012
Auto: Audi A4 B5

Re: Czy ten przewód jest uszkodzony? Audi a4 b5

14 Sty 2019, 13:58

Przecież gołym okiem widać że jest uszkodzony, wymień przewód oczyść styki i będzie chodzić dalej
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Czy ten przewód jest uszkodzony? Audi a4 b5

14 Sty 2019, 14:04

Jaki koszt takiej wymiany ? Mozliwe że prąd ucieka właśnie przez ten przewód?
JaCuS08
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 01 2012
Auto: Audi A4 B5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Jeep Wrangler Unlimited Jeep Wrangler Unlimited
    Wrangler uznawany jest za spadkobiercę wojskowego Willysa. Samochód pojawił się w salonach sprzedaży w 1987 roku. Obecnie można go kupić w wersji trzy- i pięciodrzwiowej. W obu przypadkach samochód jest napędzany ...

•