Czy to auto jest warte zakupu?

Czy to auto jest warte zakupu?

25 Lip 2010, 10:15

Witam
Upatrzyłem sobie pewien samochodzik - Volvo s40 i tu kieruje się z pomocą do was czy te auto jest warte tej ceny, biorąc pod uwagę rok/jakość/niezawodność, autko jeszcze trzeba by przerejestrować więc dodatkowy koszt. Praktycznie o tej marce nic nie wiem ale słyszałem że Volvo cieszy się raczej poważeniem wśród użytkowników :grin:

[link wygasł]

Z góry dzięki :wink:
fo13
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Czy to auto jest warte zakupu?

25 Lip 2010, 11:58

Mi się wydaje że samochód miał jakaś przygodę z tylu klapa bagażnika źle spasowana.
ax341
Początkujący

Miejscowość: Slask

25 Lip 2010, 12:27

Pamiętam że na forum był swego czasu temat o opiniach na temat S40 a więc poszukaj w szukarce i znajdziesz napewno.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

25 Lip 2010, 12:39

Oczywiście przeglądałem dużo tematów o s40. Chodzi mi jednak o to czy warto interesować się tym autem w sensie cena/jakość. Chciałem usłyszeć waszą opinie czy fatygować się aby obejrzeć auto.
fo13
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

25 Lip 2010, 12:57

Szczerze powiedziawszy mi sie S40 podoba i ogólnie jest to bardzo fajne autko.Myśle że za te pieniądze może być ciężko o dobre S40 (chodzi o tą z linku) ale za jakieś 8-9tys idzie znaleść egzemplarz wart uwagi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga rower Uwaga rower
    Kiedy sezon rowerowy w pełni, warto wiedzieć parę rzeczy. Tym bardziej, że niektóre przepisy pozwalają rowerzystom na zbyt wiele, co naraża samego rowerzystę na niebezpieczeństwo. Ale to jest właśnie Polska - ci, którzy ...
    Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance
    Nowa SKODA Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku. Samochód będzie oferowany w trzech wersjach wyposażenia: Active , Ambition i Elegance . SKODA Octavia to auto ustanawiające nowe standardy w swoim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył