Czy to łożsko ,czy dyfer?

czy to łożsko ,czy dyfer?

15 Paź 2014, 21:43

Witam. Problem polega na tym ze wymieniłem juz 2 dyfry, a problem pozostał i nie wiem teraz czy mam takie szczescie do kupna, ze trafiaja mi sie smieci ,czy to moze cos innego, a nie dyfer . Od 60km/h w gore zaczyna popukiwac , szumiec identycznie jak na zamieszconym filmiku ktory udało mi sie znajezc w internecie .Co to moze byc pomozcie .Prosze .

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D

Re: czy to łożsko ,czy dyfer?

16 Paź 2014, 16:23

NIkt nic nie podpowie , odgłos zaczyna sie najbardziej od 60km na godzine , wraz ze wzrostem prędkości stukanie nasila sie i jest szybsze, po zwalnianiu jest takie jakby " tuk obrót koła , tuk itd.
FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna
    Legenda powraca: seryjny, Golf GTI opuścił linię montażową fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. Premierowe auto to pięciodrzwiowy GTI z pakietem Performance w kolorze czerwonym Tornado ze sportowymi fotelami w klasyczną kratę ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic - 200 KM, 218 NM
      Toyota Yaris Hybrid (2013)
      BMW E30, samochód do driftu
      Master Truck