Czy to łożsko ,czy dyfer?

czy to łożsko ,czy dyfer?

15 Paź 2014, 21:43

Witam. Problem polega na tym ze wymieniłem juz 2 dyfry, a problem pozostał i nie wiem teraz czy mam takie szczescie do kupna, ze trafiaja mi sie smieci ,czy to moze cos innego, a nie dyfer . Od 60km/h w gore zaczyna popukiwac , szumiec identycznie jak na zamieszconym filmiku ktory udało mi sie znajezc w internecie .Co to moze byc pomozcie .Prosze .

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D

Re: czy to łożsko ,czy dyfer?

16 Paź 2014, 16:23

NIkt nic nie podpowie , odgłos zaczyna sie najbardziej od 60km na godzine , wraz ze wzrostem prędkości stukanie nasila sie i jest szybsze, po zwalnianiu jest takie jakby " tuk obrót koła , tuk itd.
FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT - prezentacja nowego logo marki SEAT - prezentacja nowego logo marki
    SEAT zaprezentował światu nowe logo. Metamorfoza swoją kulminację miała na Salonie Samochodowym w Paryżu i prezentuje nową tożsamość oraz projekt marki. Łączy premierę nowego logo ze światowym debiutem nowego Leona. Model ...
    Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...

•  
    • Lotnisko Dajtki - Piknik
      Wyścig dakarowców na Stadionie Narodowym
      Volkswagen Polo
      1/4 mili BMW - silnik