Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców?

Zaskoczy
12
57%
Nie zaskoczy
5
24%
Okaże się że zabraknie środków chemicznych do posypywania dróg
2
10%
Firmy odpowiedzialne za stan dróg spiszą się na medal
2
10%
Razem głosów : 21

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

26 Sty 2012, 17:48

faktycznie, masz rację, trochę się chyba zagalopowałem w wydźwięku mojego posta, ale po prostu wkurzają mnie ludzie, którzy nie mają w sobie ani trochę empatii i nie potrafią dojrzeć drugiej strony medalu, a marudzą na potęgę

Wiadomo, wiadomo:) w Polsce w ogóle ciężko o empatię, więc rozumiem:)
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

03 Lut 2012, 13:19

Generalnie zima co roku zaskakuje drogowców bo nie da się przecież co do minuty przewidzieć warunków atmosferycznych. W tym roku jeszcze o tyle mieli trudnej, że praktycznie do połowy stycznia nic nie wskazywało na nadejście jakiejkolwiek zimy, aż tu nagle z dnia na dzień zrobiły nam się syberyjskie warunki.
arkadiusz31
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Active Tourer 2012 BMW Concept Active Tourer 2012
    Koncepcyjne BMW Concept Active Tourer o harmonijnych proporcjach wyróżnia się sportową elegancją, potwierdzając jednocześnie, że kompaktowe rozmiary, funkcjonalność oraz wszechstronność mogą iść w parze z dynamiczną ...
    Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów
    W listopadzie 2012 r., wraz z modelem ADAM "Cup", Opel powrócił do sportu samochodowego. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie będzie okazją do prezentacji kolejnego osiągnięcia firmy: jest to nowa studyjna wersja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy Stuntu Motocyklowego, 5
      Autosacrum 2008
      Audi Czerwony kolor + Carbon 3M
      Stunt motocyklowy, jazda na gumie, Piotruś