Czy warto kupić tego Seata??

Re: Czy warto kupić tego Seata??

14 Maj 2010, 18:32

To zobaczę i tego. Nawet jakby w tym doszły opłaty, a byłby w dobrym stanie to bardziej by się opłacało chyba, bo w tamtym jeszcze trzeba opony kupić, bo zimówki ma w tej chwili i ta maskę trzeba by było naprawiać czyli dodatkowy tysiąc złotych dochodzi. Do tego natomiast trzeba będzie kiedyś zimówki kupić ale to już się rozłoży w czasie to sobie odłożę pieniądze. Poza tym Seat Leon i Toledo w tym kolorze co ten drugi mnie po prostu urzeka.
Czyli podsumowując: w poniedziałek wezmę brata, on się trochę lepiej zna ode mnie i tego który według niego jest lepszy weźmiemy na przegląd.
A ile kosztują opłaty tak naprawdę takiego auta z Niemiec?? Robił to ktoś z was niedawno?? Bo czytałem o tym w internecie i ludzie podają rozbieżne kwoty, od 1300 do 2000zł.
pelash
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

14 Maj 2010, 18:47

Sprawdziłbym okładnie tyl tego niebieskiego.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Maj 2010, 18:55

Opłaty zależą od wielu czynników ale myśle że w Toledo to będzie max.1500zł.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

14 Maj 2010, 19:56

Na zdjęciu wszystko wygląda ładnie ;) A przyjdzie co do czego to lipaaa....
re_volt
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Polska

14 Maj 2010, 20:07

No dokładnie,najlepiej auto jest oglądać w realu a nie po fotkach.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

14 Maj 2010, 21:07

No ja go obejrzę także zobaczymy co wyjdzie. Tak tylko pytam wcześniej, bo czasami można zauważyć coś po zdjęciach, na co zwrócic uwagę.
A co z tym tyłem?? Ze malowany, nierówno złożony czy co?? Bo ja się za bardzo nie mogę dopatrzeć.
pelash
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Focus mk1 1,6 / Civic VII 1,6 / Leon I 1,6 / Corolla e12 1,6 [C] Focus mk1 1,6 / Civic VII 1,6 / Leon I 1,6 / Corolla e12 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik o pojemności ok. 1,6l i mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Focus mk1 1,6 ...
    Design Vision GTI - światowa premiera nad Wörthersee Design Vision GTI - światowa premiera nad Wörthersee
    Zlot GTI Wörthersee to kultowa impreza dla pasjonatów motoryzacji. W 2013 roku spodziewanych jest około 150.000 fanów modelu GTI. W dniach 8-11 maja austriackie Reifnitz będzie dla nich prawdziwą mekką. ...

• Re: Czy warto kupić tego Seata??

15 Maj 2010, 09:24

Mało te zdjęcia mówią.... Nie da się tak po zdjęciach poznać czy auto malowane ;) Chyba że są bardzo dokładne
    re_volt
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Polska

15 Maj 2010, 09:56

To było pytanie do użytkownika Kubuch, bo on chyba coś jednak zauważył skoro kazał zwrócić uwagę na tył tego drugiego.

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 14:48 ]
    Jednak drugi Seat odpada. Nie był bity ani malowany ale już może lepiej żeby był bo jest calutki w rysach. Nie są to grube rysy ale możemy je znaleźć dosłownie na każdym fragmencie auta. Dodatkowo silnik jest troszke zalany olejem, środek też nie jest super zadbany, a w bagażniku jest mokro i śmierdzi stęchlizną. Także szukam dalej i jeszcze sie cały czas zastanawiam nad tym pierwszym Seatem.

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 17:56 ]
    Znalazłem dwie ciekawe Octavie. Jedna jest już po lifcie ale kompletny golas co troche mi przeszkadza:
    [link wygasł]
    Druga przed liftem ale bardzo dobrze wyposarzona:
    [link wygasł]

Co o nich sądzicie?? Którą byście woleli i jak według was wypadają w konfrontacji z tym Toledem z tytułowego posta.
    pelash
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył