Czy warto skrzystać z usług netcars.pl ?

Czy warto skrzystać z usług netcars.pl ?

08 Sie 2011, 12:36

Witam,
Chce sobie kupić pierwsze auto używane, a że niestety za bardzo się na nich nie znam a nie chce kupić takiego ze za parę dni będzie stał.
To gdy oglądałem sobie auta na allegro znalazłem firmę która zajmuje się wyszukiwaniu dobrych samochodów, lub też jak wyczytałem na ich stronie mogę sam znaleźć auto umówić się z ich przedstawicielem który przyjedzie i sprawdzi auto.
I tu jest właśnie moje pytanie, czy w ogóle to prawda ?
Czy mogą oszukiwać ?
Próbowałem coś w internecie znaleźć no ale niestety nic mi się nie udało znaleźć na ich temat, dlatego postanowiłem tutaj napisać.
pavel
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009