Czy warto?

Czy warto?

03 Lut 2008, 22:11

Powiedzcie mi czy warto zastanowic sie nad kupnem tego samochodu.
Chodzi mi w szczegolnosci o wyglad silnika.

Popatrzcie na zdjecie silnika i napiszcie co o nim sadzicie:
http://czterykola.home.pl/ckg/komis/peu ... 1/opis.php
burn
Nowicjusz

Re: Czy warto?

03 Lut 2008, 22:21

Na tym zdjęciu silnik jest bardzo brudny i zużyty. Gdybym zobaczył na żywo, to więcej bym napisał, niż co jest pokazane na zdjęciu. Nie podoba mi się ta sportowa kierownica. Wyposażenie i cena jest ok, ale najgorzej jest silnik. Chyba nie warto kupować, bo ten pojazd może być zaniedbany.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: Czy warto?

03 Lut 2008, 22:28

Ja bym powiedział,że ten samochód nie "może być zaniedbany" tylko Jest zaniedbany.A jeżeli chodzi o jego sprawność techniczną,to po zdjęciach nie bardzo ci pomożemy.Trzeba go zobaczyć "na żywo" jak to określił kolega powyżej.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3 Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      GTP Light