Czym domyc samochód

czym domyc samochód

22 Kwi 2015, 17:49

Cześć.
Kupiłem sobie niedawno autko. Do sprzedaży było odpicowane. Zostało też pewnie potraktowane jakims specyfikiem na lakier, bo jak niedawno umylem samochód to po myciu był brudny jeszcze bardziej. Pozostawały takie brudne kółka. Nie wiem czy to jest tłuste czy co, ale dwa razy już mylem samochód i cały czas to zostaje. Wiecie czym to wyczyscic? Jechałem już jakimis sciereczkami i nic
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

Re: czym domyc samochód

27 Kwi 2015, 07:04

Poszukaj w swojej okolicy usług autodetailingu, ja korzystam z takich usług i powiem że mycie detailingowe nie ma sobie równych. Mógłbym polecić firmę z mojej okolicy która to robia także jakby co pisz na PW.
virusman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: bmw 3
Silnik: 2.0 td 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...
    Legalizacja butli LPG Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Helikopter - loty wycieczkowe
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy