Czym domyc samochód

czym domyc samochód

22 Kwi 2015, 18:49

Cześć.
Kupiłem sobie niedawno autko. Do sprzedaży było odpicowane. Zostało też pewnie potraktowane jakims specyfikiem na lakier, bo jak niedawno umylem samochód to po myciu był brudny jeszcze bardziej. Pozostawały takie brudne kółka. Nie wiem czy to jest tłuste czy co, ale dwa razy już mylem samochód i cały czas to zostaje. Wiecie czym to wyczyscic? Jechałem już jakimis sciereczkami i nic
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

Re: czym domyc samochód

27 Kwi 2015, 08:04

Poszukaj w swojej okolicy usług autodetailingu, ja korzystam z takich usług i powiem że mycie detailingowe nie ma sobie równych. Mógłbym polecić firmę z mojej okolicy która to robia także jakby co pisz na PW.
virusman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: bmw 3
Silnik: 2.0 td 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda MX-5 Summer Edition, 2
      Porsche Panamera
      Lexus IS-F w nocy
      Mitsubishi Pajero Sport