Dacia Logan Zmiana przegubu

Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 22:08

Witam
Chciałbym zmienić przegub w Daci Logan. I takie pytanie czy dam sobie rade z tym czy trzeba zaprowadzić auto do mechanika? Mam podesty oraz warsztat. Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu? Z góry dziękuje :D
jaskoszew
Obserwowany

Auto: Dacia Logan
Silnik: 1149 cm³, 75 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 23:28

jaskoszew napisał(a): Mam podesty oraz warsztat
Przydały by się jeszcze odpowiednie narzędzia , klucze.
jaskoszew napisał(a):Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu
Nie robiłem tego w tym aucie , ale myślę że znajdziesz opis w sieci . Tam już tak dużo napisano że nie ma sensu tego powielać , Jak nie znajdziesz to wtedy pytaj.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Buick GS Skylark, przód
      Skrzynia DSG z możliwością sekwencyjnej zmiany biegów
      a6 reflektor
      Targi AutoSalon i AutoSerwis