DACIA - TYPOWE USTERKI

DACIA - TYPOWE USTERKI

18 Sty 2014, 09:59

Skrzypiące plastiki i fotele, korozja nadwozia, niska jakość lakieru, awarie cewek zapł. w benzyniakach, nietrwałe zawieszenie.
Zapożyczono z onet.pl
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: DACIA - TYPOWE USTERKI

28 Lut 2014, 10:11

Pracowałem ponad 10 lat w ASO Renault/Dacia. Jakość Dacii jest adekwatna do ceny. Usterki nie są zbyt uciążliwe, rzadko kiedy nagle wykluczają pojazd z jazdy. Większość usterek które występują w Daciach zamieściłem na mojej stronie dacia.aq.pl, a usterki modeli Ranault na stronie renault.aq.pl Zapraszam.
MarekR
Obserwowany

Prawo jazdy od: 21 03 1978
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1.9dCi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: DACIA - TYPOWE USTERKI

02 Paź 2018, 11:04

Wiem że temat stary ale mogę się wypowiedzieć po kilku latach użytkowania Dacii. Technicznie auto nie różni się niczym do Renault i to tych najmniej awaryjnych bez zbędnej elektroniki. Oczywiście na minus słaba jakość wykonania wnętrza, plastiki, uszczelki, no ale na czymś musieli zaoszczędzić.
mateusz9986
Zaawansowany

Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy od: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego Polacy kochają miejskie hybrydy? Dlaczego Polacy kochają miejskie hybrydy?
    W samochodach do miasta najbardziej cenimy niskie spalanie i wysoki moment obrotowy pozwalający na szybsze włączanie się do ruchu, dostępny w możliwie najniższym zakresie obrotów. Jeszcze do niedawna warunki te spełniały ...
    Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...

•