Daewoo Espero- Nie równa praca silnika na benzynie

22 Mar 2010, 09:53

Witam. Mam problem z Daewoo Espero 1.5 gaz . Gdy go się odpali to strasznie nie równo chodzi silnik a jak się jedzie to mocy nie ma ... Ale tylko jak się przełączy na gaz wszystko jest idealnie nie wiem co się dzieje ma ktoś z was może jakieś propozycje co z tym zrobić ??
damian919191
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Wawa
  • 25 Maj 2019, 00:15

    Witam,stary temat ale problem może taki każdego spotkać co ma zasilanie LPG...z ta nierówna praca silnika zasilanego benzyną może być wynikiem nierównego działania emulatora sterującego zapłonem.Wystarczy poruszać wiązka kabli będącej blisko obudowy co ma tez wpływ ze to właśnie przez złe styki w tym układzie elektronicznym.Miałem podobny przypadek ze w czasie jazdy na benzynie jak jeszcze nie dział LPG to nagle spadała moc mimo ze obroty były wystarczające.a potem nagłe zwyżka obrotów i mocy.Wymiana emulatora rozwiązała ten problem.A mam system LPG na układzie Elpigaz.Leonardo.
    JanMarten49
    Nowicjusz
     
    Posty: 34
    Zdjęcia: 14
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Lexus Landau
      Koncepcyjny Lexus Landau zadebiutował w 1994 roku. Auto wywołało spore zainteresowanie. W ofertach marek klasy premium trudno było wtedy znaleźć hatchbacka segmentu C, królowały natomiast klasyczne sedany. Koncept ...
      Nowości na 2021 rok modelowy
      Witam, Mimo iż rok 2020 dopiero co się zaczął Volvo określiło zmiany w modelach na rok 2021. Samochody z MY 2021 będzie można zamawiać prawdopodobnie od połowy kwietnia 2020r. Oto najważniejsze ze zmian: - we wszystkich modelach ...