Daewoo Lanos radio bez kostki

07 Sty 2013, 08:08

Witam :D
NIedawno zakupiłem Lanosa w stanie niby do jazdy aczkolwiek nie specjalnie zadbany. No ale to nie ważne...samochód kupiłem bez radia (poprostu nie było go) no ale oczywiście radio zdobyłem :D BLAUPUNKT. I właśnie tutaj rodzi się problem...nie ma ani w radiu ani w samochodzie żadnej kostki. Kable od radia w samochodzie poklejone są izolacją (NIe wiem co poprzedni właściciel robił z tymi kablami) Czy jest jakiś spokób aby zamontować radio bez użycia kostki...?? Prosze o pomoc za którą bardzo dziękuje.:P
Pozdr.
mataysen1994
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: TM
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: matiz

07 Sty 2013, 22:53

Musisz wyprowadzić kable na kostkę. Twój blau ma ISO rozumiem? Musisz kupić gdzieś kostkę z wtykami z jednej strony a z drugiej gołe kable i poczytać który kabel idzie w które miejsce. Na radiu powinno pisać jednak opis tych z samochodu musisz znaleźć w sieci.
BTW - że też tacy rzemieślnicy są na świecie jeszcze - szkoda było dać dyszkę na kostkę ISO to lepiej wziąć i uciąć i spaprać izolacją...
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997