Daihatsu Cuore?

Daihatsu Cuore?

16 Wrz 2017, 15:13

Witam, jestem nowy na forum więc wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Pozwolę się "podłączyć" do tematu,żeby nie robić nowego posta. :)
Mianowicie tak samo jak kolega postanowiłem sprawić sobie "niepozornego killera" tyle,że ja mam już wybrane autko;). Konkretnie chodzi mi o daihatsu cuore, mam do kupna praktycznie za grosze(do zrobienia jest silnik, blacharka i kilka innych detali) i tu nasuwa się myśl żeby zrobić w tej bestii swapa.Wydaje mi się, gdyby zrobic swapa i dołożyć do tego tuning optyczny, To wyszedł by całkiem ciekawy projekt Zastanawia mnie jednak to z jakiego samochodu silnik by "siadł" do tego daihatsu? I właśnie w tej kwestii zwracam się o pomoc.
Pozdrawiam! :)
Ps. Kwota do wydania narazie do ustalenia, poprostu chce dowiedzieć się od czego silnik by najbardziej "siadł"
Ostatnio edytowany przez mike, 16 Wrz 2017, 15:34, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nie podłączaj się pod istniejące już tematy (zwłaszcza sprzed kilku lat)
Małolat1916
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam
Silnik: Nie mam

Re: Daihatsu Cuore?

16 Wrz 2017, 21:52

Małolat1916 napisał(a):Konkretnie chodzi mi o daihatsu cuore, mam do kupna praktycznie za grosze(do zrobienia jest silnik, blacharka i kilka innych detali) i tu nasuwa się myśl żeby zrobić w tej bestii swapa.

Pomysł bezsensowny od początku do końca.
Jaki masz budżet całościowy na samochód?
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport