Darowizna auta z Wloch

Darowizna auta z Wloch

17 Lip 2015, 17:34

Chcialabym sie dowiedzec o darowizne samochodu. Chcialabym sporzadzic darowizne mojego auta, na rzecz rodzcow. Zarejestrowane jest we Wloszech na moje dane wg. dowodu wloskiego. Jakie dokumenty musialabym przygotowac. Mam tez meldunek na stale w Polsce, ale auta nie przerejestrowalam na siebie, tego chcialabym uniknac. Czy Urzad Skarbowy w Polsce moze roscic jakies pretensje do mojego auta i mojej osoby, czy uda sie tego uniknac, gdy jako pierwsi wlasciciele w kraju zglasza sie bezposrednio moi rodzce.Prosze o pomoc :roll: Dziekuje z gory za odpowiedzi :)
IsabellaJ
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 11 1996
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: audi A3
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
    Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...
    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009