Deawoo leganza - gaz nie dochodzi ? silnik gaśnie

Deawoo leganza - gaz nie dochodzi ? silnik gaśnie

08 Gru 2013, 22:56

Witam,
mam problem:

otóż gdy przełączam samochód z benzyny na gaz i gdy zwalniam/hamuje, obroty maleją prawie do minimum to samochód gaśnie - ten problem pojawił się ostatnio - czy to może być spowodowane ujemnymi temperaturami ? Ale ja zawsze włączam samochód na benzynie, przejadę na niej z km/dwa i przełączam na gaz i tak się też dzieje ;/
Ale też nie zawsze tak jest np. wieczorem normalnie przejeżdżę godzinę, dwie a później tak jest albo następnego dnia i tak różnie ale częściej mi gaśnie.
Dodam jeszcze, że jakieś 3 miesiące temu gazownik wymienił reduktor na nowy. I jakiś miesiąc temu uszczelnił mi jakiś przewód czy coś bo też tak nie dochodził gaz ale to robiło się raz na pół roku na przykład.

Co to może być ?
michalpos
Początkujący

Auto: nie mam

Re: Deawoo leganza - gaz nie dochodzi ? silnik gaśnie

08 Gru 2013, 23:44

myślę, że standardowa regulacja pomoże.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

Re: Deawoo leganza - gaz nie dochodzi ? silnik gaśnie

09 Gru 2013, 04:29

Przy założeniu,ze to nie instalacja sekwencyjna... :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja
    W niedzielę 03 czerwca byliśmy świadkami niesamowicie gorącego i pełnego wysokiego ciśnienia dźwięku weekendu w Skaryszewie. Już od wczesnych godzin na terenie Hotelu Cyganeria zjeżdżali się będą Miłośnicy tuningu, car audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009