Deawoo Polonez 1.6 GSi caro plus

Deawoo Polonez 1.6 GSi caro plus

05 Lip 2011, 21:01

Witam serdecznie , proszę o pomoc nie działa mi wycieraczka tylnia od początku jak kupiłem samochód od rodziny to nie działało spryskiwacze tylnie działają mam dwu stopniowy włącznik i na nic jakiś aluminiowy radiator z elektroniką jak sprawdzić na krótko czy działają ewentualnie to co siadło bym wymienił prosze o opis które kabelki połączyć żeby było na krótko i o opis zasady działania tej wycieraczek z góry serdecznie pozdrawiam
mirek629
Nowicjusz

Miejscowość: Płońsk

Re: Deawoo Polonez 1.6 GSi caro plus

06 Lip 2011, 15:39

Pomoże mi ktoś :( proszę
mirek629
Nowicjusz

07 Lip 2011, 17:11

Proponuję zacząć od sprawdzenia bezpiecznika ( nie pamiętam, czy spryskiwacz i wycieraczka są na tym samym ). Jak bezpiecznik będzie ok, to odłącz wtyczkę od silniczka i sprawdz miernikiem, czy na jednym z przewodów jest napięcie po włączeniu stacyjki. Jak nie będzie, to sprawdz, czy przy klapie nie są czasem ułamane przewody - to dość częsta przyczyna.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

09 Lip 2011, 13:06

problem rozwiązany przerwany przewód masy był .A prosze o pomoc odnośnie centralnego zamka centralny-zamek-w-polonezie-caro-vt47661.htm
mirek629
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejski Program PHEV Toyoty Europejski Program PHEV Toyoty
    Toyota rozpoczęła projekt Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) w roku 2007. W 2008 r. przeprowadzono próby drogowe prototypowych pojazdów we Francji i Wielkiej Brytanii. W roku 2010 w ramach drugiej fazy projektu ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009