DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

20 Lut 2010, 15:20

Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!
rafuli92
Nowicjusz

Miejscowość: Szwecja

Re: DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

21 Lut 2010, 11:25

rafuli92 napisał(a):Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!

Nie wiem co to za model radia ale niektore pionery mialy wlaczanie subufera (moze to w sonytrudno zapamietac wszystko) Ale do rzeczy Sprobuj podlaczyc wyjscie z glosnika na chincz (tylko przycisz radio bo glosnik "rozwali")i zobaczusz czy wzmacniacz dziala
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Urban Concept Spyder - samochód studyjny Audi Urban Concept Spyder - samochód studyjny
    Samochód studyjny Audi Urban Concept Spyder, gwiazda Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej w 2011 r. we Frankfurcie, stanowi konkretną propozycję dla mobilności jutra. W swoich założeniach przeznaczony jest dla nowoczesnego ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lada C Cross
      Koło zapasowe, off-road
      Fiat Freemont Cross
      Honda CRX DelSol, tył