Demontaż wewnętrznej atrapy drzwi ford focus

Demontaż wewnętrznej atrapy drzwi ford focus

28 Maj 2011, 14:26

Witam, mam problem z elektrycznymi oknami w moim focusie. Przy otwieraniu i zamykaniu okna szyba wpada w wibracje i coś tam trze. Poradzono mi abym przesmarował prowadnice, ale nie bardzo wiem jak zdemontować wewnętrzną atrapę drzwi. Podrzuci ktoś jakiś schemacik (gdzie śruby od czego zacząć itp.). Nie chcę na siłę targać. Z góry dzięki. Acha Ford Focus 2005 r. 1.6 tdci, kombi.
eyeless
Nowicjusz

Miejscowość: MIKOŁÓW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia
    DS Automobiles oficjalnie powstała 1 czerwca 2014 roku. Nazwa najmłodszej i w zamyśle najbardziej ekskluzywnej francuskiej marki Grupy PSA wywodzi się z legendarnego modelu DS 19 z 1955 roku, który stanowił pod wieloma ...
    Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013 Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013
    2,5-litrowy silnik TFSI otrzymał międzynarodowe wyróżnienie dla najlepszego silnika roku 2013 "International Engine of the Year", w kategorii jednostek od 2 do 2,5 l. Tak zadecydowało jury złożone z 87 dziennikarzy ...

•  
    • Peugeot 406 coupe
      Szalik z napisem Polska trzymany przez kierowcę Monster Trucka Max-D
      Zmiana koloru Mazda CX 5 czarny mat
      Almera