Deskę/kokpit oddałem do regeneracji Opel Astra 3 kombi 2006

Deskę/kokpit oddałem do regeneracji Opel Astra 3 kombi 2006

20 Wrz 2012, 19:26

Mam uszkodzoną deskę/kokpit, oddałem do regeneracji i teraz mam pytanie: uszkodzenie powstało od strony pasażera, od środka klapki poduszki został nałożony klej elastyczny. Czy mogę zainstalować poduszkę powietrzną (stara wyjęta)? Czy w trakcie wybuchu poduszki nie zostanie uszkodzony człowiek?
Kamil93
Obserwowany

Auto: Opel Astra 3 kombi

Re: Deskę/kokpit oddałem do regeneracji Opel Astra 3 kombi 2

25 Wrz 2012, 16:58

Nie ma nikogo kto by znał problem? :/
Kamil93
Obserwowany

Auto: Opel Astra 3 kombi

Re: Deskę/kokpit oddałem do regeneracji Opel Astra 3 kombi 2

25 Wrz 2012, 21:09

Zapytaj tych co robili regeneracje .Tu o to nie pytaj bo myśmy tego nie robili ........Jakbyś poszperał np. na alledrogo to byś się dowiedział że są fachmany co gwarantują bezpieczne użycie powtórne poduchy . inni piszą wprost że nie można , a co niektórzy milczą na ten temat :mrgreen:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3 Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3
    Audi kontynuuje współprace z wytwórnią Disneya i z Marvel Studios, tworząc wspólnie film "Iron Man 3". Rezultaty tej kooperacji zobaczymy wkrótce w kinach. Oficjalna premiera odbędzie się w pierwszych ...
    Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E36 Cabrio, dziewczyny, 2
      Monster Truck Bucked Up, 4
      VERVA Street Racing 2010
      GORM 24 H CENTRAL EUROPE RACE, plakat