Deszcz, śnieg, grad

Deszcz, śnieg, grad

15 Kwi 2008, 22:36

Tak mówili w TV i czytałem na onet.pl, kurde a nie mam gdzie schować aut;/
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Deszcz, śnieg, grad

16 Kwi 2008, 23:33

Co do deszczu jak najbardziej....dzisiaj cały dzień padało. I miałem nawet nie miłą przygodę. Mi nic się nie stało, ale facet wjechał do rowu. Ostry łuk w lewo, drogi nie widać bo wiadukt jest (na górze pociągi jeżdżą :) ) a za jakieś 100m skrzyżowanie gdzie można skręcić w lewo, ale żeby to zrobić trza często czekać gdyż jadą z naprzeciwka. No i ja dojechałem do tego co stał, patrzę w lusterka i tu nagle..............jedzie zielone Toledo bokiem..chwila moment i wylądował w rowie...uff ale miałem pietra..
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...
    Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Anna Mucha i Dorota Gardias
      Świąteczny Off-road
      CWS T-1, wnętrze
      Autosacrum 2008