Diesel do 40 tys

Diesel do 40 tys

12 Maj 2008, 21:39

Witam
Zamierzam kupić max 3-letnie autko z silnikiem od 1,6 do 2,0 Diesel. Najlepiej sedan lub kombi, a na pewno nie chcę hatchback'a.
Zastanawiam się nad Renault Laguna kombi z 2005r i Citroenem C5 z 2006.
Jeśli ktoś jeździ Laguną lub C5 to proszę o jakieś plusy i minusy tych aut.
No i proszę propozycję innego samochodu. Zależy mi na bezawaryjności i w miarę małym spalaniu.
tabakier
Nowicjusz

Re: Diesel do 40 tys

14 Maj 2008, 16:05

ja posiadam taką lagune z 2004 roku i jest ona na sprzedaż . Autkiem się super jeździ i te opinie na temat francuskich aut są moim zdaniem nietrafne . moim zdaniem są mało awaryjne i bardzo komfortowe
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

Re: Diesel do 40 tys

16 Maj 2008, 14:12

No to tak brat ojca maił taka w firmie jako służbowe i psuło się niemiłosiernie dlatego weź albo C5 albo 406.
astro007
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP - wiodącej europejskiej organizacji oceniającej najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kia Carens jest jednym z dwóch tylko modeli ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI